بررسی عملکرد 6 ماهه شرکت‌های تابعه نشان داد:

بازگشت شرکت‌های «سیمان تامین» به مسیر سودآوری

بررسی عملکرد ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور ۱۳۹۸ شرکت‌های تابعه سیمان تامین شستا در بخش سیمان انجام و وضعیت شرکت‌های حوزه عمران و حمل و نقل نیز بررسی شد.

تامین 24 / در ادامه بررسی‌های وضعیت نیمه اول سال۹۷ در شرکت‌های سیمانی تابعه، گزارش عملکرد شرکت ابیک نشان داد که رشد سود شرکت به نسبت سال گذشته حدود ۷۹۵ درصد و نسبت به بودجه ۶ماهه ۱۲۸۴ درصد رشد دارد.

بررسی عملکرد سیمان غرب هم با حضور مدیران این شرکت و هلدینگ فارس و خوزستان انجام و مشخص شد که این شرکت هم در مقایسه با سال گذشته و دوره ۶ماهه مشابه رشد ۹ درصدی را ثبت کرده است.

گزارش عملکرد ۶ماهه امسال سیمان خوزستان هم خبر از رشد ۲۶ درصدی و گزارش عملکرد سیمان بهبهان نیز خبر از رشد ۳۹ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل نشان داد.

در بررسی شرکت سیمان زنجان هم طبق برآورد انجام شده اعلام شد که عملکرد مثبت ۳ ماهه دوم سال مالی مناهی به شهریور ۹۸ باعث جبران بخش عمده زیان ۳ماهه اول این شرکت شده است.

به گزارش روابط عمومی سیمان تامین شستا، دیگر جلسات فشرده مدیران سیمان تامین شستا در حوزه عمران و حمل و نقل نیز طی روزهای اخیر برگزار و مشخص شد که اکثر شرکت‌ها توانسته اند بودجه ۶ماهه ۹۸را پوشش دهند.

گفتنی است در قالب جلسات بررسی یاد شده، گزار‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های ایران سازه، شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری(IGI) به دلیل عدم دقت اطلاعات مالی ارائه شده مورد پذیرش قرار نگرفت و جهت بررسی دوباره بازگردانده شد.

شایان ذکر است که در قالب جلسات جداگانه شرکت‌های سابیر، حمل‌ونقل آبادان، توریستی آبادگران، تهران بتن، فارسیت اهواز، تحقیق و توسعه صنعت سیمان، سیمان خزر، درود، ساوه نیز برگزار شد.


ارسال نظر

captcha