افتتاح پایگاه درمانی اربعین مدیریت درمان تامین اجتماعی ایلام

با حضور معاون امنیتی سیاسی استانداری ایلام، رئیس ستاد اقامه نماز استان و مدیران عضو شورای هماهنگی و رفاه اجتماعی، پایگاه درمانی اربعین مدیریت درمان ایلام افتتاح شد.

تامین 24 / پایگاه درمانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام برای خدمت رسانی به زائران اربعین با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام، رئیس ستاد اقامه نماز استان و تعدادی از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام در این خصوص گفت: این پایگاه با ارائه خدمات سرپایی از ۱۸ مهر ماه در مهران مستقر شده و تا یک هفته بعد از اربعین فعال است.

دکتر کریم لاله ماژین با بیان اینکه این مرکز درمانی با چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تجهیزات پزشکی و دارویی فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: ویزیت پزشکان عمومی و متخصص، دندانپزشکی، تزریقات، پانسمان، فیزیوتراپی و داروخانه از خدمات این پایگاه است.

دکتر لاله ماژین افزود: این پایگاه در چهار شیفت کاری با ۳۰ کادر پزشکان عمومی و متخصص، پرستار و دیگر پرسنل مدیریت درمان فعالیت می کند.

وی با بیان اینکه امسال نیز مانند سال گذشته نیازی به ارائه دفترچه بیمه نیست، گفت: تاکنون یک هزار و ۲۱۰ نفر از خدمات درمانی این مرکز بهره‌مند شده اند.

 


ارسال نظر

captcha