اعزام تیم پزشکی تامین اجتماعی همدان به مرز مهران

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از اعزام تیم پزشکی در راستای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی به مرز مهران خبر داد.

تامین 24 /دکتر علیرضا صفری از اعزام تیم‌ پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی همدان به استان ایلام خبر داد و اظهار کرد: همدان طبق نظر سازمان تامین اجتماعی، استان معین کرمانشاه است و با توجه به اعلام نیاز استان ایلام در خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی نیروهایی به آنجا اعزام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان با اشاره به اینکه به دلیل ازدحام زائران نیاز به کمک از همدان بود، خاطرنشان کرد: یک آمبولانس، دو پزشک و دو پرستار با هماهنگی از طریق سازمان تامین اجتماعی و اخذ مجوز از ستاد اربعین استان به ایلام اعزام شد.

وی با بیان اینکه تیم درمان به مدت چهار روز در مرز مهران مستقر می‌شود، گفت: همدان به عنوان استان معین انتخاب شده و در صورت اعلام نیاز به خدمات‌دهی می‌پردازد.

دکتر صفری با اشاره به اینکه در صورت اعلام نیاز به نیرو در مرزها، نیروها به مرز خسروی یا مهران اعزام می‌شوند، افزود: تیم درمانی بیمارستان آتیه به صورت خودجوش برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در کربلا حضور یافته‌اند.

وی با بیان اینکه بیمارستان آتیه همدان و غرضی ملایر آماده ارائه خدمات در مسیر برگشت زائران هستند، گفت: سال گذشته نیز این خدمات ارائه می‌شد اما امسال پررنگ‌تر شده و تعداد روزهایی که نیروها در مرز خدمات ارائه می‌دهند، بیشتر است.


ارسال نظر

captcha