با حضور مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد

تجلیل از ایثارگران شرکت‌های گروه پگاه

همایش سراسری ایثارگران شرکت‌های گروه پگاه، چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸ با حضور مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد و تعدادی از ایثارگران شرکت های تابعه صنایع شیر ایران تقدیر شدند.

تامین 24 / دبیر شواری مشاوران وزرا در امور ایثاگران در این همایش ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران، اهتمام و نگاه ویژه به ایثارگران و برگزاری دو همایش در این خصوص را قابل تقدیر دانست و گفت: توجه به ایثاگران به‌خصوص عزیزانی که با تخصص در عرصه تولید حاضر هستند، از ضروریات روزهای تحریم است تا با دانش و ایثار در جبهه رونق تولید گام‌های اساسی و قابل قبول بردارند.

 

رحیمی‌نسب با اشاره به نزدیکی اربعین حسینی تاکید کرد: پیام اربعین، ایستادگی و مقاومت و رسالت پیام رسانی مظلومیت عاشورا است و شهیدان ما نقش خود را در این راه به خوبی ایفا کردند و اکنون ما هستیم که باید پیام رسان خوبی برای آنان باشیم .

 

وی افزود: انتظار داریم تمامی مدیران ضمن ارج نهادن به مقام شامخ خانواده های شهیدان و ایثارگران عزیز نسبت به رفع مشکلات آنان بخصوص در عرصه توانمند سازی و ارتقا عنایت ویژه داشته باشند.

 

در ادامه این همایش، مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان والا مقام هشت سال دفاع مقدس گفت: این روزها که یادی از دفاع مقدس می شود، دنیایی از شرافت و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می‌گردد که عطر معنویت و صفای خاصی را به ما ارزانی می دارد.

 

مهندس قدوسی افزود: ملتی که با پرورش رزمندگانی حماسه آفرین، مفهموم روشن تعبد در برابر ولایت را به نمایش گذاشتند و با انگیزه ادای تکلیف در پی مرجع و رهبر خود سر از پا نشناخته به جبهه های حق علیه باطل شتافتند، طلوع عشقی بی بدیل را ترسیم کردند.

 

وی درخصوص زنده نگهداشتن یاد و خاطر شهیدان افزود: این گونه همایش ها حداقل کاری است که به منظور حفظ و احیای فرهنگ ایثار و شهادت می توان انجام داد. امروزه مدیران ارشد و میانی شرکت صنایع شیر ایران که اکثرا از این قشر معزز هستند باور قلبی دارند که اگر در زمان جنگ دوش به دوش هم به صورت مستقیم در جبهه های جنگ در رویارویی با سلاح های مدرن دشمن بوده اند، امروز با پیام مقام معظم رهبری در مورد رونق تولید بر خود فرض می دانند که در سنگر تولید با همان همت برای خنثی کردن تحریم و نقشه های استکبار تلاش کنند.

 

مهندس قدوسی در پایان از تمام عزیزانی که برای برپایی این همایش تلاش کرده اند بخصوص جانباز گرانقدر آقای خزایی و همچنین همکاران پگاه تهران تقدیر و تشکر نمود.

 

گفتنی است در این همایش که مدیران عامل شرکت‌های پگاه گیلان، تهران، همدان، بازار گستر منطقه ۴، برخی از مدیران صنایع شیر ایران و مهمانانی از شورای مشورتی ایثارگران وزاتخانه‌ها و دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران نیز حضور داشتند.

 


ارسال نظر

captcha