تشکیل بیش از 1900 پرونده الکترونیک در درمانگاه تامین اجتماعی قائم

مدیر درمان تامین اجتماعی قزوین گفت: پرونده الکترونیک تشکیل شده برای بیماری‌های مزمن در این مرکز بیش از 1981 نفر است.

تامین 24 / دکتر محمدصادق بابایی در جلسه‌ای که با حضور فرماندار و بخشدار استان البرز، معاونان دانشگاه علوم پزشکی، شهردار محمدیه، دبیر خانه کارگر و رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تشکیل شد، مسائل و مشکلات درمانی این منطقه و راهکارهای لازم را مورد بررسی قرار داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی گفت: در شهرستان البرز مرکز درمانی حمدالله مستوفی، اقبال‌آذر و قائم وجود دارد و در درمانگاه شبانه روزی قائم به طور متوسط ۸۰۰ بیمه شده خدمات درمانی دریافت می‌کنند.

 

دکتر بابایی گفت: پرونده الکترونیک تشکیل شده برای بیماری‌های مزمن در این مرکز بیش از 1981 نفر است و از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز می‌توان به داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی، تزریقات و پانسمان اشاره کرد.

 

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه بخش محمدیه جمعیت گسترده‌ای شامل شهرهای بیدستان، شریفیه، محمدیه و مهرگان و تعداد زیادی از روستاهای پر جمعیت را تحت پوشش دارد، درخواست‌های درمانی مردم این بخش به درمانگاه تامین اجتماعی قائم، پاسخگوی نیاز مردم این منطقه نیست.

 

دکتر بابایی اظهار داشت: در پنج ماهه اول سال جاری تعداد ۷۷ هزار نفر توسط پزشک عمومی، متخصص اطفال و داخلی، جراح عمومی و دندانپزشک مورد معاینه قرار گرفتند.

 

فرماندار شهرستان البرز نیز ضمن تشکر از خدمات ارائه شده درمانگاه قائم شهر محمدیه به عنوان تنها مرکز درمانی در این منطقه افزود: این منطقه از جمعیت زیادی برخوردار است و دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی درمان لازم است نسبت به ساخت بیمارستان اقدام کند که امیدواریم به زودی شاهد بهره‌برداری از این بیمارستان باشیم.


ارسال نظر

captcha