خدمات درمانی تامین اجتماعی با بهترین کیفیت به بیمه‌شدگان ارائه می‌شود

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان گفت: خدمات درمانی تامین اجتماعی با بهترین کیفیت به بیمه شدگان ارائه می‌شود.

تامین 24 / دکتر علی‌محمد حق‌پناه در دیدار با رئیس بیمارستان آیت‌الله یثربی اظهار داشت: امکان توسعه همکاری و ارائه خدمات تخصصی بیشتر در چارچوب اعتبارات برای سال آینده وجود دارد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حق‌پناه افزود: همکاری بیشتر با ناظران بیمارستانی جهت نظارت بر ارائه خدمات باکیفیت انجام می‌شود تا از تضییع حقوق سازمان و بیمارستان جلوگیری شود.

 

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان افزود: آمادگی سازمان برای آموزش و تدریس آخرین دستورالعمل‌های خدمات درمانی و تعرفه‌های مصوب توسط کارشناسان متخصص دفتر اسناد پزشکی برای پرسنل بخش حسابداری ترخیص و منشی‌های بخش وجود دارد و می‌توان برای آن برنامه‌ریزی کرد تا کسورات به حداقل ممکن برسد.

 

در ادامه این جلسه دکتر مصطفی سروی‌زاده، رئیس موسسه محب سلامت کاشان بر آمادگی بیمارستان آیت‌الله یثربی برای راه‌اندازی بخش‌های سنگ شکن برون اندامی، آنژیوگرافی و جراحی قلب باز برای سال آینده خبر داد.

 

گفتنی است در این دیدار بر همکاری فی‌مابین و ارائه خدمات باکیفیت همراه با تکریم بیمه شدگان تامین اجتماعی در بیمارستان آیت‌الله یثربی تاکید شد.


ارسال نظر

captcha