طب سالمندی از اولویت‌های درمان تامین اجتماعی است

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: طب سالمندی از اولویت‌های درمان این اداره کل است.

تامین 24 / دکتر بابک عدلی در جلسه کمیسیون نظارت بر درمان که با حضور علی‌اصغر بیات، عضو هیئت مدیره و رییس کانون بازنشستگان سراسر کشور و اعضای کمیسیون نظارت بر امر درمان در بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر برگزار شد، در خصوص طب سالمندی گفت: با توجه به اهمیت این موضوع، درمان تهران به صورت عملی به موضوع طب سالمندی ورود کرده و در حال آماده سازی زمینه‌های آموزش کارکنان و پزشکان و شروع  پایلوت آن در دی کلینیک ابوریحان است.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی درخصوص ساخت ساختمان جدید بیمارستان تامین اجتماعی 12 بهمن گفت: طرح ساخت این مرکز آماده شده است و در انتظار مجوزهای لازم برای اجرای آن در زمین 1000 متری مجاور بیمارستان هستیم.

 

دکتر عدلی در خصوص افتتاح درمانگاه فشافویه گفت: تمام تجهیزات لازم در خصوص راه‌اندازی آن مرکز آماده است و در نظر داریم کارکنان درمانگاه را از همان منطقه جذب کنیم که این امر پس از برگزاری آزمون لازم به انجام خواهد رسید.

 

دکتر عدلی در پایان از آماده به کار شدن بیمارستان هدایت و درمانگاه حسن‌آباد رباط‌ کریم تا پایان سال جاری خبر داد.

 

اکبر معدنی‌پور، رئیس بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) نیز در ادامه این جلسه به جمعیت تحت پوشش این بیمارستان اشاره کرد و خلاصه‌ای از آمار عملکرد بیمارستان در زمینه‌های مختلف را ارائه کرد.

 

در ادامه این جلسه اعضای کمیسیون نظارت بر امر درمان ضمن ارائه گزارش بازدیدهای خود از مراکز درمانی سازمان و بازخوردهای مردمی، به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در زمینه‌های مختلف از جمله خدمات درمانی، هتلینگ و غیره پرداختند.


ارسال نظر

captcha