شریعتمداری در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی تاکید کرد:

پشتیبانی نیروی انتظامی مهم ترین پشتوانه امنیت کشور

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان دیدار با کارکنان نیروی انتظامی وزارتخانه گفت: پشتیبانی نیروی انتظامی مهم ترین پشتوانه امنیت کشور است.

تامین 24 / محمد شریعتمداری در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش های آنها قدردانی کرد و گفت: رسیدگی به وضعیت معتادین متجاهر، زنان سرپرست خانوار وکودکان کار از سرفصل های کار مشترک ما و نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به علاقه شخصی خود به نیروی انتظامی با ذکر خاطراتی از سوابق حضور و فعالیتش درکمیته کلانتری زمان انقلاب گفت: این مجموعه، مجموعه پرخدمتی است و صیانت از کارهای مهمی در زمین، دریا، هوا و همچنین مرزها برعهده آنهاست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:  ارج امنیت مجهول است و تا زمانی که مصیبتی پیش نیاید کسی قدر و ارزش آن را نمی داند.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، محمد شریعتمداری با بیان اینکه در سفرهای استانی هرجا حضور پیدا کردیم امنیت بالا بود، مردم امروز امنیت دارند و در آرامش کامل زندگی می کنند.

وی با تاکید بر اینکه شاکی و متشاکی به پلیس پناه می برند و از او  امنیت می خواهند خاطر نشان کرد: مردم هرکجا احساس نا امنی می کنند به پلیس پناه می برند و شما به این دلیل جایگاه ویژه ای در بین مردم دارید و سعی کنید این جایگاه را حفظ کنید تا مردم بدانند شما ملجا و پناه شان هستید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شما می توانید رضایتمندی و علاقه مندی بیشتری به نظام بیافرینید.

در پایان این دیدار از کارکنان نیروی انتظامی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح ، تقدیر شد.

 

 


ارسال نظر

captcha