مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:

سازمان تامین اجتماعی پیشرو در ارایه خدمات به ایثارگران

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: بسیاری از کارکنان شاغل در این سازمان از خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستند و سازمان تامین اجتماعی جزو دستگاه‌های پیشرو در ارایه خدمات به ایثارگران است.

تامین 24 / عباس نورمحمدی در جمع همکاران ایثارگر تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ایثارگران، اکنون روایتگران صحنه‌های ماندگار و فراموش نشدنی حماسه عظیم ملت ایران در جنگ نابرابر هشت ساله و حاملان ارزش‌های دفاع مقدس هستند و تجلیل و تکریم آنان، پاسداشت آن ارزش‌های گران بها به شمار می‌رود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را وظیفه‌ای ملی و همگانی دانست و اظهار داشت: راز شکست ناپذیری ملت ما در باورهای دینی و انقلابی، جاری و ساری شدن ارزش‌های متعالی دفاع مقدس و روحیه شهادت طلبی است و اگر بخواهیم این فرهنگ شهادت همچنان حفظ شود و گسترش یابد، باید ایثارگران به عنوان الگو در این زمینه پیشگام باشند.

 

وی افزود: عزت و سربلندی امروز ملت ایران به برکت خون پاک شهیدان و توجه به فرهنگ شهادت است و اگر امروز دشمن جرات حمله به این سرزمین را ندارد، به واسطه اثرات آن خون‌ها و روحیه مقاومت و شهادت طلبی است و این فرهنگ باید زنده بماند.

 

سرهنگ حکمتیان، فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: جوانان ما شهادت طلبی و ایثار را از حضرت سیدالشهدا(ع) آموختند و نشان دادند که با توکل به خدا و پیروی از ولایت می‌توان در برابر دشمن هر چند قدرتمند ایستاد و پیروز شد.

 

وی روحیه ایثار و شهادت را سرمایه ارزشمندی توصیف کرد که باید همواره و به خوبی از آنها پاسداری شود و برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن به نسل‌های بعدی انتقال یابد.


ارسال نظر

captcha