پرونده الکترونیک تامین‌اجتماعی گیلان در مرحله پایانی

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان از روند اجرای طرح پرونده الکترونیک در شعبه یک رشت، بزرگ‌ترین شعبه استان بازدید کرد.

تامین 24 / جمیل حق‌پرست، مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در بازدید از شعبه یک رشت، روند اجرای طرح پرونده الکترونیک در بزرگ‌ترین واحد تابعه گیلان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. در این بازدید وی با حضور در بخش‌های مختلف، ضمن دیدار با رئیس، معاونان و همکاران شعبه، فرآیند اجرای طرح پرونده الکترونیک را مورد ارزیابی قرار داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حق‌پرست حضور گسترده و مشارکت حداکثری کارکنان تمامی واحدها را به‌صورت فرابخشی در اجرای این طرح نمادی از همدلی و تلاش جمعی برای پیشبرد اهداف سازمانی دانست و از فعالیت آنان قدردانی کرد.

 

دراین بازدید که با همراهی معاون بیمه‌ای، کارشناسان ارشد حوزه‌های فنی بیمه شدگان و فناوری اطلاعات استان انجام گرفت، با تبادل نظر و ارائه طریق به‌منظور بهبود و اصلاح برخی فرآیندها، بر بهره‌گیری از نیروهای واحد تخصصی در اقدامات اصلی و به‌کارگیری سایر کارکنان برای امور عمومی این طرح تاکید کرد.

 

خاطرنشان می‌‌شود، با انجام این طرح، تمامی اطلاعات و اسکن مدارک و مستندات مربوط به هر بیمه شده در سیستم قابل بهره‌برداری بوده و تسریع و افزایش دقت از نتایج آن خواهد بود. تامین اجتماعی شعبه یک رشت درحال حاضر بیش از 62 هزار بیمه شده اصلی را تحت پوشش دارد.


ارسال نظر

captcha