بیش از 70 درصد مردم هندیجان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند

سید محمد مرعشی، مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان با حضور در جلسه شورای اداری هندیجان با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان هندیجان با اعلام اینکه بیش از 70 درصد مردم هندیجان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: شعبه تأمین اجتماعی شهرستان هندیجان سال 1370 افتتاح و راه اندازی شده و این سازمان بیش از 28 سال است که به مردم منطقه خدمت می‌کند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مرعشی با اشاره به آسیب‌های جنگ تحمیلی در استان خوزستان تصریح کرد: تاثیرات منفی جنگ تحمیلی بسیاری از شهرستان‌های محروم و کم برخوردار را مبتلابه خود کرد و رفع موانع پیش رو مستلزم عزمی جدی و جهادی است.

 

مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با اعلام اینکه بیش از 1500 نفر مستمری بگیر در شهرستان هندیجان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، افزود: در قبال مطالبه‌گری به حق مردم باید پاسخگو باشیم و این مهم نیازمند همراهی تمام مسئولان و متولیان امور شهر است.

 

همچنین حجت‌السلام والمسلمین سید عبدالحمید حسینی، امام جمعه هندیجان با تقدیر از اهتمام سازمان تأمین اجتماعی در خدمت رسانی به مردم گفت: مردم هندیجان دارای ویژگی‌های خاصی هستند؛ مردمی انقلابی و ولایت‌مدار که امید دارند تا مشکلات رفع شود.

 

وی با اشاره به‌ اینکه در بسیاری از نقاط و شهرهای برخوردار مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین و بهترین تجهیزات و امکانات درمانی در مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی تدارک دیده شده است، افزود: این در حالی است که مردم شهرستان هندیجان از خدمات درمان مستقیم تأمین اجتماعی محرومند و این امر نیازمند پیگیری، مساعدت و نگاه ویژه است.


ارسال نظر

captcha