توریست درمانی در بیمارستان تامین اجتماعی گنبدکاووس گسترش می‌یابد

تیم بازاریابی گردشگری سلامت طی بازدید و جلسه‌ای با مسئولان بیمارستان تامین اجتماعی خاتم‌الانبیاء (ص)‌ گنبد، این مرکز درمانی بستری را به لحاظ ظرفیت جذب توریست درمانی بررسی کردند.

تامین 24 / دکتر صاحب جمعی، مدیر بیمارستان تامین اجتماعی خاتم‌الانبیاء (ص)‌ گنبد و هیات همراه از بخش‌های مختلف و امکانات این بیمارستان به ویژه بخش‌هایی را که اخیرا طرح هتلینگ در آنها اجرا شده است، بازدید کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر صاحب جمعی ضمن تشریح عملکرد بیمارستان به تلاش‌هایی که در راستای جذب بیمار از کشورهای آسیای میانه انجام شده است، اشاره و برای جذب بیماران خارجی اعلام آمادگی کرد.

 

گفتنی است درصورت توافق، تیم بازاریاب مذکور جذب بیمار خارجی را برای این مرکز درمانی براساس تفاهم‌نامه و قراردادی که منعقد خواهد شد، آغاز خواهد کرد.

 

دکتر صاحب جمعی همچنین در جلسه ویدئو کنفرانس مشترک بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) گنبد کاووس با دانشگاه علوم پزشکی گلستان که با موضوع اعتباربخشی برگزار شد، گفت: اعتباربخشی در واقع استانداردهای حوزه درمان است که با پیاده سازی کامل بندهای آن می‌توان خدمات را ارتقا داده و در سطح بالاتری نسبت به گذشته به بیمه شدگان ارائه کنیم به نحوی که با استانداردهای جهانی تطبیق داشته و منطبق با حقوق بیمار باشد.

 

در این جلسه علاوه بر مرور دستورالعمل‌های مربوط به اعتباربخشی، نکاتی درخصوص فرآیندهای بازدید، چک لیست‌ها و نحوه امتیازدهی مطرح شد و ابهاماتی که در این خصوص وجود داشت شفاف سازی شد.


ارسال نظر

captcha