خدمات سازمان تامین اجتماعی از محل وصول حق بیمه ارائه می‌شود

مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان از شعبه دهاقان بازدید و در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان دهاقان در ساختمان فرمانداری شرکت کرد.

تامین 24 / محمد گورابی، مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن تشریح چگونگی ارائه خدمات، پرداخت مستمری‌ها، بیمه بیکاری و ... و نحوه همکاری سازمان با کارفرمایان بدهکار و اجرای طرح بخشودگی جرایم، گفت: یک سازمان درآمد هزینه‌ای هستیم و برخلاف سایر ادارات، اگر وجوهی را به عنوان حق بیمه دریافت می‌کنیم خدمات و سرویس دهی سازمان نیز از محل همین وصولی‌ها و همچنین سرمایه گذاری تامین می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، گورابی افزود: به عنوان اهرم توسعه حامی تولید و رونق آن در خاکریز اول جنگ اقتصادی هستیم؛ ضمن اینکه درک درست و منطقی از وضعیت صنعت و اقتصاد داریم اما خود متاثر از این شرایط اقتصادی هستیم.

 

گورابی حمایت از صنایع منطقه به ویژه بخش کشاورزی و صنایع گلخانه‌ای منطقه را از برنامه های حمایتی اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان دانست و خاطر نشان کرد: کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند؛ در یک گفت‌وگوی اجتماعی همه جانبه در کشور قرار داریم. در برابر همه مخاطبان خود احساس دین و مسئولیت می‌کنیم؛ ضمن اینکه آماده‌ایم تا پذیرای انتقادات و پیشنهادات همه مسئولان در بخش تولید باشیم.

 

وی در پایان ضمن تشکر از همکاری کارفرمایان و مسئولان شهرستان گفت: سازمان تامین اجتماعی در بحث اطلاع رسانی و آموزش همگانی برای مخاطبان خود، پیش‌قدم بوده در عین حال آمادگی خود را برای اجرای کارگاه‌های آموزشی جهت کارفرمایان و بیمه شدگان منطقه اعلام می‌کند.

 

گورابی اظهار داشت: در آینده بسیار نزدیک بیش از 200 خدمت سازمان در بستر IT ارائه خواهد شد و این در راستای گسترش چتر حمایتی سازمان و تولید بهینه خدمات سازمانی برای مخاطبان است.

 

قاسمیانه فرماندار دهاقان نیز گفت: در مسیر توسعه صنعتی یکی از عوامل موثر در ایجاد مشکل، عدم آگاهی مردم و کارفرمایان از قوانین حوزه‌ها است و درخواست داریم که درحیطه آموزش همگانی با فعالان اقتصادی منطقه همکاری داشته باشید.


ارسال نظر

captcha