تجلیل شریعتمداری از همسر شادروان مهدی شادمانی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار همسر و فرزندان مرحوم مهدی شادمانی روزنامه‌نگار ورزشی و همکار هفته‌نامه آتیه‌نو، ضمن تجلیل از فرزندان آن مرحوم، از نامگذاری تحریریه موسسه آتیه به نام شادروان شادمانی خبر داد.

تامین 24 /

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه، ناشر تخصصی رسانه‌های حوزه رفاه و تامین اجتماعی، با همسر و فرزندان مرحوم مهدی شادمانی روزنامه‌نگار ورزشی و همکار هفته‌نامه آتیه‌نو، دیدار و ضمن عرض تسلیت به آنان هدایایی به فرزندان آن مرحوم اهدا کرد.

 

بازدید از موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه و دیدار با خانواده شادروان شادمانی، در حاشیه جلسه شورای اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با حضور محمد شریعتمداری وزیر رفاه، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا و جمعی از معاونان و مشاوران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین‌اجتماعی، در محل موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه برگزار شد، صورت گرفت.

 

محمد شریعتمداری و همراهان در پایان این جلسه، با حضور در تحریریه موسسه آتیه، با خبرنگاران و روزنامه‌نگاران رسانه‌های تخصصی حوزه رفاه و تامین اجتماعی، دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

 

گفتنی است موسسه آهنگ آتیه صاحب امتیاز و ناشر پایگاه خبری تحلیلی تامین 24، هفته‌نامه آتیه‌نو و ماهنامه تحلیلی قلمرو رفاه  است.

 

شادروان مهدی شادمانی در دو مقطع شامل دوره‌ای در اواخر سال 1387 و دوره‌ای از سال 1392 تا زمان اوج گرفتن بیماری و سپس فوت او، با نشریات این موسسه همکاری داشت. او در هفته‌نامه آتیه‌نو، دبیر بخش ورزشی بود. 

 

تحریریه جدید رسانه‌های موسسه آتیه که به تازگی بازمهندسی و بازسازی شده، در تجلیل از شادروان شادمانی به نام وی نامگذاری شده است. 


ارسال نظر

captcha