معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:

بسیاری از مسائل سازمان با کمک شرکای اجتماعی حل و فصل می‌شود

مراسم معارفه مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و تکریم مدیر کل سابق این حوزه با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیران کل و مشاوران معاونت، رئیس کانون عالی بازنشستگان و رئیس اتحادیه پیشکسوتان کارگری کشور برگزار شد.

تامین 24 / معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان  تامین اجتماعی در این مراسم گفت: از آقای شاهوردی که پیش از این مسئولیت اداره کل بازنشستگان را برعهده داشتند، تشکر می‌کنم و برای وی آرزوی موفقیت دارم و از طرف دیگر با شناختی که از آقای دهدشتی به دست آورده‌ام مطمئنم وی در این حوزه می‌تواند منشأ اثر باشند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدرضا جعفریان افزود: باید به مقوله فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش توجه شود و معتقدم که در گذشته از این حوزه غفلت شده است.

 

وی با تصریح اینکه در معاونت فرهنگی و اجتماعی تامین اجتماعی باید متناسب با اهداف سازمانی حرکت کنیم، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات و مسائل پیش روی سازمان با کمک شرکای اجتماعی حل و فصل می‌شود.

 

دکتر جعفریان در ادامه گفت: نیازمند فکرها و طرح‌های جدید در معاونت فرهنگی و اجتماعی هستیم و در این صورت است که می‌توانیم توقع شرکای اجتماعی را برآورده کنیم و این مهم در سایه ارتباط تنگاتنگ با آنها محقق می‌شود.

 

مدیر کل جدید امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: همواره نگاه فرهنگی و اجتماعی را در اجرای برنامه‌ها دنبال می‌کنم.

 

عادل دهدشتی افزود: در جایگاه قبلی خود نیز با تشکل‌های کارگری و بازنشستگی ارتباط تنگاتنگ و خوبی داشتم و با اغلب مشکلات آنان آشنا هستم.

 

وی گفت: باید با برنامه‌ریزی دقیق و پویا در جهت برقراری ارتباط موثر با شرکای اجتماعی تلاش کنیم.

 

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: ابتدا لازم می‌دانم یادی از مرحوم دکتر نوربخش کنم چرا که ایشان در سال 92 معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان را مجدداً احیا کرد و البته اقدام بزرگی بود.

 

علی‌اصغر بیات افزود: 319 کانون شهرستانی و 28 کانون استانی در سراسر کشور و جمعاً 3 میلیون و 200 هزار بازنشسته در کشور داریم.

 

وی گفت: به خاطر انتصاب آقای دهدشتی به این سمت از دکتر سالاری تشکر می‌کنیم و امیدواریم با همفکری و تعاملات با کانون بازنشستگان ارتباط فی‌مابین به نحو مطلوب انجام شود و معتقدیم که حوزه بازنشستگان باید مورد توجه سازمان قرار گیرند.

 

رئیس اتحادیه پیشکسوتان کارگری کشور نیز که در این مراسم حضور داشت، گفت: خوشحالیم که یک جوانگرایی را در سازمان مشاهده می‌کنیم و معتقدیم این تغییرات می‌تواند در پیشبرد اهداف کلان سازمان موثر باشد.

 

حسن صادقی افزود: با فعالیت مطلوب معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، تعامل خوبی بین اجزای سازمان و شرکای اجتماعی به وجود آمده است.

 

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی نیازمند تعمیق روابط با بازنشستگان است و در این راه با فعال شدن دبیرخانه شرکای اجتماعی در سازمان این مهم انجام شود.

 

حسین شاهوردی مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: ارتباط خوبی با مجموعه‌های بازنشستگی برقرار شده و سعی ما بر این بود که مشکلات این حوزه به حداقل برسد.

 

وی همچنین از همکاری معاونت فرهنگی و همکاران خود در اداره کل تشکر و برای مدیر کل جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوحی از زحمات مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تقدیر و حکم مدیرکل جدید نیز توسط معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان تقدیم شد.

 


ارسال نظر

captcha