سرپرست کمیته امداد استان تهران خبر داد:

کمک 5.5 میلیارد ریالی خیران به پویش«تا مهر با همدلی»

سرپرست کمیته امداد استان تهران از کمک 5.5 میلیارد ریالی خیران به پویش تا مهر با همدلی خبر داد و گفت: این مبلغ برای خرید لوازم التحریر دانش آموزان و دانشجویان اختصاص یافته است.

تامین 24 / سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه «پویش تا مهر با همدلی» با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند استان تهران راه اندازی شده است، افزود: از ابتدای فعالیت این پویش تاکنون 5.5 میلیارد ریال برای از طرف خیران کمک شده است.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد تهران، وی ادامه داد: این مبلغ برای تهیه و تامین لوازم التحریر دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت هزینه شده است که تاکنون 1281 بسته لوازم التحریر تهیه و بین دانش آموزان و دانشجویان توزیع شده است.

سرپرست کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه تاکنون 609 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول و 498 بسته برای دانش آموزان مقطع متوسطه دوم تهیه شده است، بیان کرد: 174 بسته لوازم التحریر ویژه دانشجویان نیز تهیه و به آنها اهدا شده است.

پرپنچی همچنین به برگزاری جشن عاطفه ها اشاره کرد و افزود: جشن عاطفه ها از هفتم و هشتم شهریورماه آغاز که مرحله دوم آن همزمان با بازگشایی مدارس در 10 مهرماه با حضور دانش آموزان، اولیا و مربیان برگزار می شود.

وی یادآور شد: نیکوکاران و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری 2222#*724* و یا شماره ثابت 7355 با انتخاب عدد 4 نسبت به پرداخت کمک‌های خود اقدام کنند.


ارسال نظر

captcha