افتتاح بخش ccu بیمارستان تامین اجتماعی چالوس

بخش ccu بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس با حضور دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران، دکتر احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس، محمد ناصر زندی فرماندار و دیگر مقامات محلی با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان افتتاح شد.

تامین 24 / محمد ناصر زندی فرماندار شهرستان چالوس در این مراسم گفت: توجه دولت به همه بخش ها به ویژه بخش سلامت و ارتقاء سطح بهداشت خانواده بر کسی پوشیده نیست. 

فرماندار شهرستان چالوس ادامه داد: دکتر خورشیدی مدیری لایق است که به محض اعلام آمادگی هر خیری برای آن برنامه دارد و باید از این آمادگی بالای ستادی و اجرایی و این سرمایه انسانی تجلیل کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر و تشکر از خیرین از توسعه بخش های متعدد بیمارستانهای تامین اجتماعی در استان مازندران تشکر کرد.

احمدی لاشکی، از پیگری و تصویب منطقه آزاد استان مازندران خبر داد و افزود: علاوه بر توسعه بهداشتی در مازندران خبرهای خوبی در خصوص منطقه آزاد در راه است.

دکتر محمد خورشیدی مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران نیز ضمن تجلیل از خیرین شهرستان چالوس از خانواده های مرحوم دکتر محمد صادق زندی و همچنین مرحوم حاج عزت الله خواجوی صالحانی تقدیر کرد و برای خیرین اجر دنیا و آخرت مسئلت نمود.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران بر اراده سازمان بر ارائه بیشتر بهتر و مستمر به جامعه هدف خبر داد و افزود: به زودی اجرای طرح بیمارستانهای کوچک مقیاس را در مازندران آغاز خواهیم نمود.

دکتر فریبرز درویش رئیس بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس گفت: بخش ccu بیمارستان رازی چالوس با اعتباری بالغ بر 700میلیون تومان به بهره بر داری رسید که 300میلیون تومان آن از طرق کمک و همیاری خانواده مرحوم حاج عزت الله خواجوی صالحانی که از خیرین بنام منطقه هستند، تامین شد.

وی ادامه داد: سنت ارزشمند کمک خیرین را در سال قبل با همیاری خانواده مرحوم دکتر محمد صادق زندی شاهد بودیم و این سنت همچنان ادامه دارد.


ارسال نظر

captcha