حضور سازمان تامین اجتماعی در دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت

فوتسالیست‌های سازمان تامین اجتماعی موفق شدند در دومین دوره مسابقات فوتسال «جام ولایت» اصحاب رسانه، شرکت کنند.

تامین 24 / دبیر اجرایی جام ولایت گفت: پس ار بررسی معرفی‌نامه‌ها و مدارک ارسالی رسانه برای شرکت در دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه، تیم‌های شرکت کننده و زمان قرعه‌کشی مشخص و اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: پس از اعلام و انتشار فراخوان برگزاری دومین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه و استقبال چشمگیر رسانه ها برای مشارکت در این دوره، مهلت ثبت نام طی خبری تا جهارشنبه ششم شهریورماه تمدید شد که در این زمان برخی از رسانه موفق به ثبت نام و ارسال مدارک جهت شرکت در مسابقات شدند.

 

دبیر اجرایی جام ولایت اظهار کرد: در این دوره بیش از 40 تیم از رسانه های مختلف مکتوب، خبرگزاریها، پایگاه های خبری و اینترنتی، مجله و هفتهنامه و شبکه های صداوسیما اعلام حضور کردند و با توجه به آییننامه و قانون برگزاری، مجبور به حذف تیم‌هایی شدیم که مدارکشان اعم از معرفی‌نامه رسمی به امضا مدیر مسئول یا مدیرعامل رسانه، کارت خبرنگاری و پرسنلی، بیمه، لیست حقوق و مالیات و عکس پرسنلی که دال بر محرز شدن نیروی رسمی رسانه باشد ناقص بود و در مدت زمان درنظر گرفته شده برای تکمیل مدارک، نسبت به آن اقدام نکردند.

 

عزیزی گفت: 24 تیم مدارک شان از همه نظر کامل و مورد تایید بود که به این دوره از مسابقات راه یافتند. بانک ملت، خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری ایرنا، خبرگزاری تقریب، خبرگزاری آنا، خبرگزاری صدا‌و‌سیما، شبکه پنج صدا‌و‌سیما، شبکه سپهر رسانه (مجازی صدا‌و‌سیما)، شبکه آی‌فیلم، باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه نسیم (نمایش)، شبکه ورزش، روزنامه ایران، روزنامه اطلاعات، روزنامه جوان، روزنامه صبح نو، انجمن عکاسان ایران، پایگاه خبری فوتسال ایران، پایگاه خبری بانک ورزش، پایگاه خبری نفحات نیوز، پایگاه خبری صبح قریب، پایگاه خبری 90 اقتصادی، هفته‌نامه عصر جوان، هفته‌نامه آتیه، تیم‌های راه یافته به دوره دوم مسابقات فوتسال جام ولایت اصحاب رسانه هستند.

 

وی در ادامه یادآور شد: دوره مقدماتی این دوره از مسابقات با حضور 24 تیم شامل 6 گروه 4 تیمی برگزار می‌شود و از هر گروه، دو تیم صعود می کنند. با توجه به گروه‌های شش‌گانه، 12 تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند و 4 تیم دیگر برای استاندارد بودن مسابقات و جدول و گروه‌ها با در نظر گرفتن نتیجه مسابقه رودررو و تفاضل گل، به مرحله بعد راه می‌یایند. در صورت یکسان بودن تفاضل گل، گل زده بیشتر و سپس گل خورده کمتر لحاظ می‌شود و در صورت برابر بودن تمام این موارد، قرعه تعیین کننده تیم صعود کننده به مرحله بعد خواهد بود.

 

عزیزی گفت: با توجه به ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، مراسم قرعه کشی بعد از دهه اول محرم روز یکشنبه 24 شهریورماه راس ساعت 14 در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای رسانه با حضور مقامات و حامیان برگزار‌کننده و سرپرست‌های تیم‌های شرکت‌کننده برگزار می‌شود.

 

وی خاطر نشان کرد: مراسم قرعه‌کشی و افتتاحیه و دور مقدماتی تا نیمه نهایی و فینال مسابقات در چندروز به آدرس تهران، پاسداران، خیابان شهید گلی نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد.

 

عزیزی در پایان گفت: به مناسبت روز خبرنگار و اعیاد قربان و غدیرخم، دومین دوره مسابقات فوتسال اصحاب رسانه با عنوان جام ولایت با حمایت مالی بانک ملت و مشارکت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

 


ارسال نظر

captcha