عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی:

حوزه آی. تی تامین اجتماعی نیازمند انسجام و یکپارچگی است

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: قدمت آی. تی و بهره‌گیری از فناوری روز دنیا در سازمان تامین اجتماعی عمری بیش از 50 سال دارد؛ اما کم ‌توجهی در برخی مقاطع سبب شده در حوزه آی. تی با یک غفلت تاریخی روبه‌رو باشیم.

تامین 24 / مهندس مرتضی لطفی در نشست برطرف کردن موانع و چالش‌های آی. تی که در محل شعبه 25 تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ برگزار شد، تاکید کرد: ماموریت‌های حوزه آی. تی متناسب با شرایط و الزامات زمانی طراحی شده که با توجه به سند استراتژیک سازمان تدوین برنامه بلندمدت در حوزه آی. تی امری اجتناب‌ناپذیر است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی افزود: در اولین گام باید دستگاه‌هایی که در حوزه آی. تی فعالیت دارند و  نیازمند انسجام و یکپارچگی هستند، به یک باور مشترک برسند.

 

مهندس لطفی تاکید کرد: اگر بتوانیم بین ستاد و صف به باور و فهم مشترک از آنچه که به عنوان ماموریت‌ها و اهداف تعریف شده یاد می‌شود، دست یابیم، بسیاری از مشکلات کاهش خواهد یافت.

 

وی اراده برطرف کردن کردن موانع و مشکلات آی. تی را از سوی دکتر سالاری، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی یک فرصت مطلوب و به عنوان پشتوانه بسیار ارزنده توصیف کرد.

 

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از تشکیل کار‌گروه مرکب از مدیران ستادی ادارات کل، شرکت خدمات ماشینی و کارشناسان متخصص در سطح شعب خبر داد و گفت: امیدواریم با تشکیل این کارگروه به نقطه مشترک برسیم و با شناسایی معضلات و برطرف کردن آن، شاهد ارتقای سطح رضایت‌مندی کارکنان و مخاطبان باشیم.


ارسال نظر

captcha