انجام 4200 مورد سی تی اسکن در بیمارستان تامین اجتماعی زنجان

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی امام حسین (ع) زنجان از روند رو به رشد تعداد CTاسکنهای انجام شده در سال گذشته خبر داد و گفت: بیش از 4200 مورد CT در مجموع بخشهای سرپایی و بستری انجام شده است.

تامین 24 / دکتر عباس مرتضوی اظهار داشت: بخش CT اسکن بیمارستان امام حسین (ع) زنجان فعالیت چشمگیری دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر عباس مرتضوی با تاکید بر روند رو به رشد تعداد CT اسکن های انجام شده در سال گذشته افزود: بیش از 4200 مورد سی تی در مجموع بخشهای سرپایی و بستری انجام شده است.

وی تعداد CT اسکنهای انجام شده در بخش سرپایی را 3550 مورد خواند و تصریح کرد: 670 مورد CT  نیز برای بیماران بستری در این مرکز به انجام رسیده است.

دکتر مرتضوی بیمارستان امام حسین (ع) زنجان را بزرگترین مرکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در سطح استان زنجان اعلام کرد و گفت: از مجموع 35 هزار و 700 مورد ویزیت بیمارن انجام شده در سال 97، بیش از 227 هزار و پانصد نفر توانستند نوبت خود را از طریق کانالهای 4 گانه غیر حضوری دریافت کنند.

وی به سهل الوصول و رایگان بودن اخذ نوبت گیری از طریق سامانه USSD *142# اشاره کرد و افزود: این سامانه با 93 هزار و 260 تراکنش بالاترین سطح نوبت دهی غیر حضوری این مرکز را به خود اختصاص داده است.

دکتر مرتضوی یادآور شد: 19 هزار و 346 نفر از بیمه شدگان از طریق تلفن گویا، 1063 نفر از راه نوبت دهی اینترنتی و 525 نفر نیز از طریق اپلکیشن موبایل توانستند نوبت الکترونیکی از پزشکان این مجموعه اخذ نمایند.


ارسال نظر

captcha