برگزاری نمایشگاه و جشنواره تعاونی‌های برتر با همکاری اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر

به‌ مناسبت هفته تعاون، جشنواره تعاونی برتر بوشهر با همکاری اداره کل تامین اجتماعی این استان برگزار شد.

تامین 24 / دکترعلی سرزعیم، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه عبداله شیرکوند، مدیر کل تامین اجتماعی و پناه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در آیین افتتاح چهاردهمین نمایشگاه‌ تعاونی‌های برتر استان حضور یافتند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی سرزعیم در جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر استان بوشهر گفت: راه‌اندازی دفترهای بازاریابی بین‌المللی حائز اهمیت ویژه است و چنانچه امروز به بازارهای جهانی ورود شود شرایط آغاز فرآیند این ورود سهل‌تر از ۱۰ سال آینده است.

 

وی با بیان این که در صورت رفع تحریم‌ها علاوه بر تسهیل در روند صادرات، منابع ارزی حاصل از آن نیز، بهتر به کشور برمی‌گردد، افزود: خوشبختانه امسال صادرات غیرنفتی و طرح‌های گردشگری رشد قابل توجهی یافته است.

 

شیرکوند در جریان این بازدید در خصوص نقش تعاونی‌ها گفت: تعاونی‌ها نقش تأثیرگذاری در توان‌مندسازی و ایجاد اشتغال پایدار جوانان دارند و با توجه به جایگاه‌شان می‌توانند در رشد، توسعه و رونق اقتصادی و اجتماعی تأثیرگذار باشند.

 

گفتنی است، هم‌زمان با اجرای این مراسم، نمایشگاهی از تولیدات تعاونی‌ها با همکاری اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر در محل برگزاری جشنواره برپا شد و در پایان  از 12 شرکت تعاونی برتر استان بوشهر با تقدیم لوح، تقدیر به‌عمل آمد.


ارسال نظر

captcha