در دیدار خانواده بزرگ تعاون با نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌شمالی مطرح شد:

مفهوم تامین اجتماعی با اعتلای ملی، عزت نفس و کرامت انسانی مرتبط است

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان‌شمالی با بیان این‌ که تامین اجتماعی مفاهیمی چون رشد اقتصادی، عدالت اجتماعی و امنیت را شامل می‌شود، گفت: بنابراین سازمان با افتخار ملی و اعتلای کشور ارتباط مستقیم پیدا می‌کند.

تامین 24 / محمدعلی عباس‌زاده وحید در مراسم دیدار تعاونگران خراسان‌شمالی با حضرت آیت‌الله یعقوبی، نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه بجنورد گفت: عملکرد سازمان تأمین اجتماعی از تاثیری که بر شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه می‌گذارد ملموس است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: به طور یقین این سازمان نقش مهم و موثری را در پویایی و رونق تولید، ایجاد اشتغال، بسط و گسترش عدالت اجتماعی و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری دارد.

 

عباس‌زاده وحید، مفهوم تامین اجتماعی را بسیار گسترده دانست که با بسیاری از پدیده‌های اجتماعی همسو و مترداف است.

 

وی با بیان این که تامین اجتماعی مفاهیمی چون رشد اقتصادی، عدالت اجتماعی، امنیت اجتماعی و حتی عزت نفس و کرامت انسانی را شامل می‌شود، اظهار داشت: در نهایت این سازمان با افتخار ملی و اعتلای کشور ارتباط مستقیم پیدا می‌کند.

 

وی ادامه داد: کارگران و کافرمایان گرانقدر به واقع صاحبان اصلی این سازمان هستند و ما امانت‌داران شرکای اجتماعی سازمان هستیم و صرفا در تقسیم نقش‌ها و وظایف عهده‌دار هدایت و راهبری حرکت سازمان تامین اجتماعی هستیم.

 

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان‌شمالی گفت: امیدواریم با همراهی و همدلی کارفرمایان ارجمند و کارگران گرانقدر که در واقع یکی از ارکان ضروری و پایدار اعتلای سازمان تامین اجتماعی است، بتوانیم مفاهیمی چون کار، کارگر، رونق تولید، خودکفایی و توسعه اقتصادی را در بطن جامعه نهادینه کنیم.

 

وی افزود: کارکرد سازمان تامین اجتماعی در واقع حمایت از فرآیند تولید داخلی، توسعه و رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در کنار فراهم کردن امنیت اجتماعی و اقتصادی جامعه است که این مهم را به‌واسطه بسط و تثبیت امنیت اجتماعی و اقتصادی و آرامش خاطر نیروی کار و کارگران کشورمان فراهم می‌کند.

 

وی یادآور شد: از دیگر سو عملکرد این سازمان با ایجاد گردش مالی بسیار بزرگی در کشور در مسیر تامین معاش و اقتصاد خانواده تجلی می‌یابد و زندگی میلیون‌ها بازنشسته و مستمری‌بگیر این سازمان از همین مسیر تامین می‌شود.

 

عباس‌زاده وحید بیان داشت: وحدت و همدلی بین سازمان‌ها شرط ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به ذی‌نفعان است.

 

وی افزود: خوشحالیم که تعامل سازنده بین سازمان تامین اجتماعی و تمامی دستگاه‌ها به‌ویژه مجموعه دستگاه‌های شورای هماهنگی وزارت متبوع وجود دارد که موجب آرامش کارفرمایان و تسریع در خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر و کارگران، بیمه شدگان، مستمری بگیران و بازنشستگان شده است.

 

وی افزود: بنده و مجموعه همکاران پرتلاشم در اداره کل تامین اجتماعی استان خراسان‌شمالی تمام توان خود را به‌کار گرفته‌ایم تا با سرعت و دقت بیشتر در مسیر ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات و تعهدات قانونی سازمان تامین اجتماعی به جامعه هدف رضایت‌مندی مخاطبان خود را کسب کنیم.

 

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق بیشتر، بر لزوم توسعه خدمات به ویژه توسعه هرچه بیشتر خدمات الکترونیک و مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد.


ارسال نظر

captcha