امام جمعه گتوند:

تأمین اجتماعی نقش مهمی در ایجاد آرامش، امنیت و سلامت آحاد جامعه دارد

هم‌زمان با گرامی‌داشت هفته دولت، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل اسدپور، امام جمعه گتوند از شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد.

تامین 24 / هم‌زمان با گرامی‌داشت هفته دولت، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل اسدپور، امام جمعه شهرستان گتوند با حضور در شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان ضمن بازدید از واحدهای اجرایی شعبه در دیدار با کارکنان و ارباب رجوع بر رسیدگی بیش از پیش امور جاری مردم تاکید و اظهار داشت: بی شک تأمین اجتماعی نقش مهمی در ایجاد آرامش، امنیت و سلامت آحاد جامعه ایفا کرده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، امام جمعه گتوند رفع نیازهای مردم و رسیدگی به مشکلات بیمه شدگان و مستمری بگیران را عبادت برشمرد و تصریح کرد: کارکردهای سال‌های اخیر سازمان تأمین اجتماعی نوآورانه و قابل تقدیر است و امیدواریم در آینده نیز شاهد این روند رو به رشد کیفی در امور بیمه‌ای و درمانی شهرستان باشیم.

 

در ادامه این بازدید، نوذر نژاداحمدی، رئیس شعبه تأمین اجتمای گتوند ضمن تشریح اقدامات به‌عمل آمده در راستای خدمت رسانی به افراد تحت پوشش این سازمان گفت: تأمین اجتماعی سعی کرده است تا با اجرای طرح‌های ملی و مردمی از جمله پرونده‌های الکترونیک، ارائه خدمات غیرحضوری، اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان و همچنین میزخدمت رضایت‌مندی مخاطبان را فراهم کند.

 

نژاداحمدی با اشاره به‌اینکه بیش از 40 درصد از مردم شهرستان گتوند را تحت پوشش داریم، افزود: تمامی تلاش‌ها و خدمات ارائه شده از جمله سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی فرصتی برای بهبود روند کمی و کیفی انجام امور مردم است.


ارسال نظر

captcha