افتتاح طرح‌های بیمارستان تامین اجتماعی ملایر

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های بیمارستان غرضی ملایر خبر داد.

تامین 24 / دکتر علیرضا صفری با اشاره به اینکه بیمارستان غرضی ملایر از سال 74 راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: این بیمارستان از سال 81 موفق به استقرار نظام مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ایزو 9001 و 2008 شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تصریح کرد: این بیمارستان در حال حاضر به دلیل برخورداری از امکانات بالقوه از جمله اورژانس مناسب، پرسنل مجرب و موقعیت جغرافیایی مناسب به عنوان یکی از مهمترین بیمارستان‌های شهر ملایر شناخته شده است.

 

دکتر صفری با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته بیمارستان فعالیت‌های موفقی را در زمینه‌ عمرانی داشت، گفت: ساخت انبار دارویی، بازسازی فضاهای مختلف بیمارستان با اجرای طرح هتلینگ و تعمیرات اساسی بخش‌های مختلف و ساخت ساختمان خیرساز از جمله اقدامات سال‌های گذشته بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه انبار دارویی این بیمارستان با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 450 میلیون تومان ساخته شده است، گفت: بازسازی فضای رادیولوژی، سی.تی اسکن و  سونوگرافی نیز با اعتباری بالغ بر500 میلیون تومان، تعمیرات اساسی اتاق عمل و مرکز استریل با یک‌میلیارد تومان، تعمیرات اساسی زایشگاه با یک‌میلیارد و یکصد میلیون تومان از جمله برنامه‌ها بوده است.

 

دکتر صفری با اشاره به ساخت ساختمان خیرساز این بیمارستان گفت: این ساختمان در دو طبقه اداری و فرهنگی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان ساخته شده است.

 

وی با بیان اینکه تمام طرح‌های این بیمارستان آماده افتتاح است، گفت: پروژه‌های این بیمارستان چهاردهم شهریورماه جاری افتتاح می‌شود.


ارسال نظر

captcha