پیشرفت 93 درصدی ساخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول

مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان خوزستان از پیشرفت 93 درصدی ساخت بیمارستان تامین‌اجتماعی دزفول خبر داد و گفت: برای ساخت این بیمارستان تاکنون یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده‌ است.

تامین 24 / دکتر صادق جلیلی در جریان بازدید از آخرین مراحل تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی دزفول اظهار داشت: بیمارستان تامین اجتماعی از جمله طرح‌هایی است که بهره‌برداران آن کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیرانی هستند که با حداقل‌ها زندگی می‌کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی خواستار تسریع در اجرای شبکه آب، فاضلاب، محوطه سازی و گاز بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد.

 

دکتر جلیلی ابراز امیدواری کرد با همکاری ادارات و بهره برداری از این بیمارستان بخشی از مشکلات بیمه شدگان شمال خوزستان برطرف شود.

 

وی پیشرفت فیزیکی بیمارستان در دست ساخت تامین اجتماعی دزفول را ۹۳ درصد اعلام کرد و گفت: تجهیزات این بیمارستان در حال خریداری است که با تکمیل ساختمان نسبت به نصب تجهیزات اقدام می‌شود.

 

وی بیان داشت: این بیمارستان در ۴ طبقه و در ۲ بلوک، در مساحت ۱۲ هزار مترمربع شامل؛ بخش‌های داخلی، جراحی، زنان و زایمان، زایشگاه (LDR )، اطفال، اتاق عمل، اورژانس و بخش‌های ویژه شامل CCU ،ICU ،NICU و بخش‌های پاراکلینیکی رادیولوژی، CT اسکن، آزمایشگاه، فیزیوتراپی و داروخانه در حال احداث است.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با اشاره به برآورد تخصیص اعتبارات لازم اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود این بیمارستان در دهه فجر سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

 

وی افزود: خوزستان دارای ۶ بیمارستان ملکی، یک بیمارستان هیات مدیره‌ای و 24 مرکز درمانی است که در حال حاضر مشغول خدمت رسانی به شهروندان و بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند و با بهربرداری از 2 بیمارستان در حال احداث دزفول و آبادان شاهد خدمات درمانی بهتر و بیشتر به مردم خوزستان خواهیم بود.

 

عباس پاپی‌زاده، نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز در جریان این بازدید گفت: در حال حاضر پی‌گیر تامین تجهیزات برای بیمارستان تامین اجتماعی دزفول هستیم و امیدواریم با همکاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان تا یک ماه آینده تجهیزات آن تامین و این بیمارستان در اختیار شهروندان و افراد زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرد.

 

جمال‌الدین برفر، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دزفول نیز گفت: آمادگی لازم برای تامین اشتراک آب دائم این بیمارستان را داریم و مراحل اداری این کار در حال انجام است.

 


ارسال نظر

captcha