امام جمعه ملایر:

درمان تامین اجتماعی، پشتوانه و دلگرمی بیمه‌شدگان است

امام جمعه ملایر ضمن توصیه مدیران و همکاران به تکریم و بزرگداشت مراجعه کننده‌های واحدهای سازمانی گفت: کار و خدمات تامین اجتماعی از برکات الهی است و بیمه شدگان و کارگرانی که در این سازمان حق بیمه پرداخت می‌کنند آن را پشتوانه بزرگی برای خود می‌دانند که حفاظت و پاسداشت این امانت به عهده شماست.

تامین 24 / حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر برقراری در آئین جشن غدیر که در بیمارستان دکتر غرضی ملایر برگزار شد، با بیان اینکه خداوند با واقعه غدیر نعمت را بر مسلمانان تمام کرد، افزود: دین بدون امامت و ولایت ناقص است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی اظهار داشت: اعلام جانشینی امیر مومنان علی(ع) از سوی پیغمبر اسلام(ص)، نشان دهنده اهمیت مساله امامت و ولایت و وحدت در دین اسلام است؛ درس بزرگی که نیاز جامعه امروز است.

 

امام جمعه ملایر درک پیام غدیر را موجب حرکت امت اسلامی در راه صحیح دانست و ادامه داد: واقعه غدیر به امت اسلامی می‌آموزد که مدیریت جوامع اسلامی باید در دست کسانی باشد که امیرالمومنین(ع) را معیار و شاخص قرار می‌دهند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین برقراری امامت و ولایت را تکمیل کننده توحید و نبوت دانست و بیان کرد: پیامبر(ص) پیام‌آور و سفیر خداست.

 

امام جمعه ملایر ادامه داد: ولایت‌مداری تنها محبت اهل بیت(ع) نیست بلکه با تمام وجود باید مطیع امر اهل بیت(ع) بود و به آنها پناه برد.

وی با تاکید بر اینکه تکلیف ما در زمان غیبت مراقبت از دین، مخالفت با هوای نفس و مطیع امر ولی فقیه بودن است، تاکید کرد: امروز مدیر ولایی کسی است که همانند امیر مومنان(ع) خود را در هر شرایطی و بدون هیچ‌گونه تاثیرپذیری در رفتار و کردارش خدمت‌گزار مردم بداند.

 

امام جمعه ملایر از خدمات تامین اجتماعی به مردم شهرستان ملایر ابراز رضایت کرد و گفت: امیدواریم این خدمات تداوم یابد و رضایت‌مندی حداکثری بیمه شدگان را به دنبال داشته باشد.


ارسال نظر

captcha