​ مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران برگزار می شود

حیدری، مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران از تاریخ ششم تا نهم شهریورسال جاری در مجموعه فرهنگی ، تفریحی کارگران سنگاچین برگزارمی شود .

تامین 24 / فرزاد حیدری افزود: امسال بار دیگر از هر استان دو خانواده کارگر  انتخاب شده اند و این تعداد طی روزهای ششم  تا نهم شهریور به سنگاچین می آیند تا با حضور در این مجموعه  با روحیه مضاعف به محل کار و زندگی خود بازگردند.

وی اضافه کرد: این جشنواره نماد و الگویی است برای مجموعه کارگران که در هر منطقه و استانی که هستند با استفاده از ابزار وامکانات محلی بتوانند مشابه آن را در طول سال برای کارگران برگزار کنند. فعالیتی که بسیاری از استان‌ها مانند اصفهان، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، اردبیل، سمنان، کرمانشاه، کردستان و بسیاری دیگر از استان‌ها به مناسبت های مختلف انجام می دهند.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حیدری ادامه داد : کارگر بودن و عدم استفاده از این مجموعه تا به حال از اولویت‌های حضور در این جشنواره است که با هماهنگی های انجام شده با ادارات کل استان های سراسر کشور این موضوع به دقت لحاظ شده است. حیدری تصریح کرد: بخش های مختلف سرگرمی، تفریحی، ورزشی، جنگ های مختلف برای افتتاحیه و اختتامیه، نمایش فیلم و اجرای استندآپ و همچنین نمایش ها و موسیقی محلی و بومی استان‌های مختلف، رادیو جشنواره، مسابقات ورزشی خانوادگی و مسابقات بومی و محلی و ... ازجمله برنامه های پیش بینی شده دراین جشنواره به شمار می رود.


ارسال نظر

captcha