پاسخگویی به بیش از 89 هزار مراجعه در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از پاسخگویی به بیش از 89 هزار مراجعه طی 4 ماهه اول امسال و ثبت بیش از 2500 تولد در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس خبر داد.

تامین 24 / دکتر مریم امیری اظهار داشت: بیمارستان خلیج فارس با داشتن 240 تخت فعال 11 درصد تخت‌های استان را در اختیار دارد که با این میزان تخت پاسخگوی 32 درصد بیماران بستری در استان است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی در خصوص خدمت رسانی به بیماران در بیمارستان خلیج فارس گفت: تلاش شبانه روزی کارکنان درمان در استان هرمزگان ستودنی است و با تلاش آنان است که خدمت رسانی سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان و بیماران محقق شده است.

 

وی افزود: طی 4 ماهه اول امسال 3670 مورد جراحی و 8217 مورد بستری در بیمارستان خلیج فارس انجام شده است. همچنین 89119 مورد مراجعه سرپایی به پزشکان بیمارستان خلیج فارس در درمانگاه تخصصی و اورژانس ثبت شده است و به‌طور متوسط روزانه بیش از هزار نفر مراجعه کننده از خدمات تشخیصی و درمانی این بیمارستان استفاده می‌کنند.

 

دکتر امیری گفت: همچنین پلی‌کلینیک تخصصی ولی‌عصر(عج) و درمانگاه بعثت نیز از مراکز ملکی تامین اجتماعی است که بیمه شدگان می‌توانند از خدمات تشخیصی و درمانی این مراکز نیز به‌صورت رایگان بهره‌مند شوند.


ارسال نظر

captcha