بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان در راستای رونق تولید است

نشست هم‌اندیشی مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه با روسای شعب تابعه استان با هدف کمک به رونق تولید برگزار شد.

تامین 24 / حمیدرضا قاسمی، مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه، کمک به رونق تولید و فعالیت مستمر کارگاه‌های تولیدی را وظیفه سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: با تمام توان در راه تقویت رونق تولید تلاش خواهیم کرد و طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب را که طرحی همسو و تاثیر گذار در راستای رونق تولید است، ضمن اطلاع رسانی مطلوب به مخاطبان اصلی آن به صورت کامل اجرا می‌کنیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی به سامانه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: مخاطبان سازمان می‌توانند با مراجعه به سایت eservices.tamin.ir ضمن ثبت‌نام در آن با اخذ گذرواژه، درخواست‌های خود را در هر محلی که امکان استفاده از فضای مجازی مهیا باشد، به سازمان ارسال و با مشخص کردن زمان دریافت خدمت مطابق با میل و رضایت خود، در کمترین زمان ممکن خدمت خود را دریافت کنند.

 

مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه تعطیلی و وقفه در فعالیت کارگاه‌های استان را خط قرمز مجموعه تامین اجتماعی دانست و اظهار داشت: همه همکاران سازمان در صف و ستاد با هدف کمک به رونق تولید تلاش خواهند کرد و آثار اقدام آنان در این خصوص در استان مشهود و قابل لمس است.

 

وی از فعالیت مستمر و هفتگی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مستقر در اداره کل استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این ستاد آغوش خود را برای رفع مشکل کارفرمایانی که در اثر نوسانات ارزی و تحریم‌های ظالمانه و همچنین بلایای طبیعی دچار مشکلات مالی شده‌اند، گشوده و با لحاظ کردن حداکثر تخفیفات در پرداخت دیون این عزیزان به سازمان، حداکثر همکاری و همراهی را ایجاد کرده است.

قاسمی در پایان به طرح پرونده الکترونیک اشاره کرد و با توجه به نقش تاثیرگذار آن در روان‌سازی خدمت به ارباب رجوع و کوتاه کردن مدت زمان خدمت به مخاطبان سازمان، مشارکت فعال همه همکاران را در اجرای آن یادآور شد و با توجه به اینکه طرح مذکور طرحی ملی است از همکاران خواست با تلاش ویژه در اجرای دقیق آن سهیم و کوشا باشند.

 

شایان ذکر است، طرح پرونده الکترونیک در شعب تامین اجتماعی استان کرمانشاه در حال اجرا است و برخی شعب در مراحل پایانی اجرای این طرح هستند.


ارسال نظر

captcha