اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای فرصتی برای حمایت از کارگران و کارفرمایان است

مدیر کل تامین اجتماعی ایلام گفت: برخی از کارفرمایان به علت بدهی بیمه‌ای امکانی برای پرداخت این بدهی خود نداشته و به همین جهت درصدد تعدیل نیروی کار خود بودند که اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان فرصتی به کارفرمایان داد تا علاوه بر پرداخت بیمه معوقه و جرایم مرتبط به آن در صدد حفظ نیروی کار خود باشند.

تامین 24 / سهیلا ملکشاهی افزود: حفظ نیروی کار و پرهیز از تعدیل کارگران علاوه بر کاهش آمار بیکاری، منجر به رونق اقتصادی و تحقق شعار سال مبتنی بر رونق تولید می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ملکشاهی در ادامه به استقبال کارگاه‌های تولیدی دارای بدهی در استان ایلام اشاره کرد و یادآور شد: طرح بخشودگی جرایم که از حدود دو سال پیش به اجرا گذاشته شد، مورد استقبال بسیاری از کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی استان ایلام قرار گرفت.

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام به 18 نوع خدمت بیمه‌ای و درمانی بیمه شدگان در استان ایلام اشاره کرد و یادآور شد: در ارائه خدمات 18گانه به بیمه شدگان، تامین اجتماعی استان ایلام همواره در تلاش است تا فراگیری و گستردگی این خدمات تا آخرین نقطه استان را در برگیرد.

 

ملکشاهی همراهی اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام با سایر دستگاه‌های دولت در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: تلاش ما این است که دست به دست همه سازمان‌ها و ارگان‌ها برای حمایت از بخش‌های تولیدی و خدماتی استان ایلام کوشش کنیم تا رونق تولید و اشتغال را در ایلام داشته باشیم.

 

وی افزود: رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه در سرمایه‌گذاری، اشتغال‌زایی بیشتر، حمایت از تولید کنندگان ایلامی و رونق تولید از اهداف طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای است که با توکل به خدا، تلاش همکاران و حمایت استاندار ایلام اهداف این طرح محقق می‌شو

د.


ارسال نظر

captcha