وزیر اقتصاد:

۱۵ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی در سه سال اخیر تسویه شده است

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت به موضوع پرداخت بدهی به سازمان تامین اجتماعی اهتمام دارد و در سه سال اخیر۱۵ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی تسویه شده است.

تامین 24 / فرهاد دژپسند که برای پاسخ به سئوالات برخی از نمایندگان مجلس در خصوص هدفمندی یارانه‌ها و مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت امروز در کمیسیون برنامه و بودجه حاضر شده بود، در حاشیه این جلسه در گفت‌وگو با شبکه خبر، افزود: نمایندگان حاضر در این نشست، اولین بحث‌شان دغدغه تسویه بدهی دولت به تامین اجتماعی بود و اقدامات و برنامه‌های دولت در این خصوص را جویا شدند که گزارش سه سال اخیر دولت را در مورد پرداخت مطالبات تامین اجتماعی ارایه کردم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی گفت: دولت به موضوع پرداخت بدهی به سازمان تامین اجتماعی اهتمام دارد و در سه سال اخیر ۱۵ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی تسویه شده است. در سال جاری و آتی نیز برنامه دارد با اتخاذ روش‌های مناسب و سازوکارهایی که در قانون وجود دارد بخش دیگری از مطالبات را به تامین اجتماعی پرداخت کند؛ زیرا جامعه هدف این سازمان بسیار نجیب و ارزشمند هستند و باید به آن کمک کنیم.


ارسال نظر

captcha