دیدار رئیس بسیج جامعه پزشکی کردستان با مدیر درمان تامین اجتماعی استان

دکتر منصور فیضی، رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی استان کردستان به همراه سرهنگ جوزی مدیر هماهنگی و دبیر اجرایی کانون بسیج جامعه پزشکی با دکتر هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی و رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی نبوت دیدار و گفت‌وگو کردند.

تامین 24 / در این دیدار دکتر فیضی با تبریک فرارسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیرخم و بزرگداشت دهه امامت و ولایت و ضمن مروری بر فعالیت‌های صورت گرفته در کانون بسیج جامعه پزشکی نبوت مدیریت درمان تامین اجتماعی کردستان، از این اقدامات ابراز رضایت کرد و گفت: برنامه‌های بسیار جامع و کاملی توسط بسیج جامعه پزشکی نبوت طی سنوات قبل انجام گرفته که در سال جاری نیز کماکان در جریان است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: اقدامات کانون و بسیج جامعه پزشکی به‌عنوان یک نهاد پرافتخار، کارنامه درخشانی را در عرصه خدمت به مردم دارند که مورد تایید مسئولان و مردم استان است.

 

دکتر فولادی نیز ضمن قدردانی از رهنمودها و حمایت‌های دکتر فیضی، بر لزوم به کارگیری حداکثر توان جهت پیشبرد اهداف بسیج تأکید کرد و خواستار مشارکت و حمایت همه جانبه بسیج جامعه پزشکی استان در کنار کانون بسیج جامعه پزشکی نبوت در راستای خدمت به مردم استان کردستان و رفع مشکلات و نارسایی‌های حوزه بهداشت و درمان شد.

 

در ادامه این جلسه دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و راهکارهایی در مورد موضوعات مختلف و همکاری‌های دو طرفه مطرح و دو طرف ابراز امیدواری کردند که در آینده نزدیک همکاری‌های دو جانبه گسترده‌تری بین سازمان بسیج جامعه پزشکی و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان انجام شود.

انجام ویزیت‌های رایگان متعدد در مناطق محروم، آموزش‌های گسترده برون بخشی و درون بخشی، کیفی کردن حلقه‌های صالحین، برگزاری اردوهای فرهنگی زیارتی، تدوین مجلدهای فرهنگی و غیره از جمله اقدامات کانون بسیج جامعه پزشکی نبوت طی ماه‌های اخیر است.


ارسال نظر

captcha