نماینده مردم استان مازندران در مجلس شورای اسلامی:

اجرای قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای کمک ارزنده‌ای به تولید کنندگان است

نماینده مردم شهرستان‌های سوادکوه، قائمشهر، سیمرغ و جویبار درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مسائلی که تولید کنندگان با آن مواجه هستند موضوع بدهی‌ها ازجمله بدهی حق بیمه‌ها است، اظهار داشت: بخشودگی جرایم بیمه‌ای ظرفیت مالی مهمی را برای تولید کننده‌ها ایجاد می‌کند تا از محل منابع مالی ایجاد شده با این قانون به جذب نیروی جدید بپردازند.

تامین 24 / دکتر عبداله رضیان افزود: امسال با توجه به تحریم‌ها و از آنجایی که سال رونق تولید نام‌گذاری شده است، اجرای قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای کمک ارزنده‌ای به تولید کننده‌ها است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی درباره اقدامات لازم برای افزایش رونق تولید عنوان کرد: رونق تولید بستگی به پارامترهای مختلفی دارد که از جمله آن حمایت و تقویت مالی کارفرمایان این حوزه است و عدم نقدینگی و سرمایه در گردش، فشار زیادی به تولید کنندگان وارد می‌کند و هر طرحی که موجب فرصت زمانی و حمایت در گردش مالی تامین نقدینگی بخش تولید شود به رونق تولید کمک خواهد کرد.

 

دکتر رضیان، حذف بروکراسی اداری را نیز در رونق تولید موثر دانست و افزود: بروکراسی یکی از مشکلاتی است که در مسائل حاکمیتی وجود دارد که حذف این مورد می‌تواند کسب‌وکار را ارتقا دهد و فضای مناسبی برای تولید ایجاد کند که درصورت برطرف شدن بخشی از این موانع به تولید و اقتصاد کمک شایانی خواهد کرد.


ارسال نظر

captcha