تجلیل از آزاده سرافراز بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد

هم‌زمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز به همراه معاونان و کارشناسان از زحمات و خدمات دکتر مهدی قزلو، آزاده سرافراز شاغل در بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد تجلیل کردند.

تامین 24 / دکتر ابوالفضل آفریده با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد با تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و روز آزادگان، گفت: دشمنان نظام و انقلاب، همواره در دوره‌های مختلف رشد و شکوفائی انقلاب، فشارهای زیادی را بر میهن عزیزمان تحمیل کرده‌اند؛ غافل از اینکه هیچگاه در مقابل ملت ایران به نتیجه نخواهند رسید.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز اظهار داشت: دوران جبهه و جنگ علاوه بر تحمیل خسارات و زیان‌های جانی و مالی فراوان دستاورهای بسیار زیادی نیز داشت که نمونه این دستاورها بازگشت شکوه‌مندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و حضور پر برکت آنان در میان ماست.

 

دکتر آفریده افزود: صبر، صلابت و بصیرت آزادگان سرافراز و خانواده‌های صبور و گران‌قدر آنان بهترین نمونه از ارائه عملی الگوی اخلاقی و معنویت اسلامی در اقشار مختلف و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه اسلامی است که شایسته تقدیر و سپاس است.

 

دکتر مهدی قزلو، دندانپزشک بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد نیز با قدردانی از حضور و توجه مدیران و مسئولان به ارزش‌های دوره دفاع مقدس، گفت: کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همه ما ارزشمند است و اینکه با حضور خود این روز را برای ما یادآوری می‌کنید، این اقدام‌تان بسیار ارزشمند بوده و نشان‌گر این است که ارزش‌های جبهه و جنگ همچنان در جامعه از جایگاه رفیعی برخوردار است.

 

دکتر قزلو با اشاره به دوران اسارت گفت: نیروهای بعثی عراقی رفتارهای بسیار نامناسبی با اسرای ایرانی داشتند ولی در مقابل رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی همراه با رأفت اسلامی بود و نتیجه این رفتارها نیز پس از آزادی اسرای عراقی به کشورشان نمایان شد و آنها مبلغینی برای ایرانی‌ها شدند.

 

دکتر مهدی قزلو در پایان با اشاره به جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: اقتدار نظام، ضرورتی بود که برای‌مان شکل گرفته است و امروزه همه باید تلاش کنیم این اقتدار را حفظ کنیم.


ارسال نظر

captcha