تولید کلیپ‌های آموزشی پیشگیری از بیماری‌ها در خراسان رضوی

مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی کلیپ‌های آموزشی در قالب فیلم کوتاه برای آگاهی بخشی بیمه شدگان و پیشگیری از بیماری‌ها تولید و منتشر کرد.

تامین 24 / رئیس اداره روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: این اقدام از سال گذشته تاکنون با همکاری پزشکان و کارشناسان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در قالب طرحی با عنوان «سیمای تامین» آغاز شده است و تاکنون حدود ۲۰ کلیپ آموزشی تولید و در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مجید رسولی افزود: راهکارهای پیشگیری از آلزایمر، کنترل آرتروز، غلبه بر خشم، کم خوابی، سرطان دهانه رحم، بیماری سل و کیسه صفرا از جمله عناوین کلیپ‌های آموزشی تهیه شده توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی است که طبق بررسی‌های انجام شده به لحاظ جذب مخاطب بازتاب گسترده‌ای داشته است.

 

وی اضافه کرد: تامین اجتماعی خراسان رضوی بیش از 2 میلیون و ۷۰۰ هزار بیمه شده را در سطح استان خراسان رضوی زیر پوشش خود دارد که خدمات ارائه شده در مراکز درمان مستقیم تامین اجتماعی از طریق سه بیمارستان و ۱۶ مرکز و پلی‌کلینیک ارائه می‌شود.

 

رسولی ادامه داد: تامین اجتماعی خراسان رضوی هم‌اکنون حدود ۴۵ درصد از بیمه شدگان استان را زیر پوشش خود دارد.


ارسال نظر

captcha