بازدید مدیران سازمان تامین اجتماعی از شعب اصفهان

معاون امور استان‌ها، مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌ها، مدیرکل وصول حق بیمه و مدیرکل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی از شعب یک و چهار تامین اجتماعی اصفهان بازدید کردند.

تامین 24 / مهندس قائم موهبتی معاون امور استان‌ها، دکتر رضا امینی مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌ها، مهرداد قریب مدیرکل وصول حق بیمه و مهندس علی فرج‌زاده‌ها مدیرکل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی پس از حضور در گلستان شهدای اصفهان و تجلیل از مقام شامخ شهدا، از شعب تامین اجتماعی یک و چهار اصفهان بازدید کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دراین بازدید، میز خدمت و سایر اقدامات و عملکرد شعب تامین اجتماعی یک و چهار اصفهان مورد بررسی قرار گرفت و از نزدیک با مراجعه کننده‌ها و همکاران گفت‌وگو شد.

 

مهندس قائم موهبتی، معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی در این بازدید، گفت: با عملیاتی شدن طرح توسعه خدمات غیرحضوری بسیاری از مسائل مخاطبان حل خواهد شد و رضایت‌مندی مراجعه کننده‌ها از سازمان را فرهم خواهد کرد.

 

وی عملکرد اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان را مطلوب توصیف کرد و افزود: باید از تمامی امکانات از جمله تفکرات و طرح‌های خوب و ارزنده کارکنان با هدف ارتقای خدمات کمی و کیفی سازمان استفاده کرد.

 

محمد گورابی، مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان به عملکرد و اقدامات این اداره کل اشاره کرد و گفت: طرح‌های جدیدی در شعب به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات و افزایش رضایت‌مندی بیمه شدگان اجرا می‌شود که میز خدمت، کمپین مهربانی و نصب تابلوی ابراز رضایت‌مندی از عملکرد کارکنان از جمله آنها است.

 

وی به رتبه اول اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و افزود: با تلاش و همکاری کارکنان، امسال توانستیم در جشنواره شهید رجایی مقام اول را کسب کنیم.

 

گورابی از خدمات دیگر اداره کل تامین اجتماعی اصفهان، طرح سیستم ناظر را برشمرد و گفت: با اجرای این طرح تمامی اقدامات واحدها به صورت مکانیزه رصد و بررسی می‌شود.


ارسال نظر

captcha