زهرا سعیدی مطرح کرد:

بخشودگی جرائم بیمه ای، کارفرمایان را در پرداخت بدهی‌هایشان یاری می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب برای کارگاه‌هایی که از نظر مالی دچار مشکل هستند، بسیار راهگشاست و کارفرمایان را در پرداخت بدهی‌هایشان یاری می‌کند.

تامین 24 / زهرا سعیدی مبارکه اظهار داشت: تامین اجتماعی نهادی است که وظیفه اش ایجاد رضایتمندی و امنیت خاطر در سطح جامعه است و با این اقدام، حرکتی سازنده انجام داده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: منافع سازمان تأمین اجتماعی ایجاب می کند که از تولید کنندگان و کارفرمایان حمایت کند تا با تولید بیشتر و جذب نیروی جدید منابع حق بیمه این سازمان نیز افزایش یابد.

وی گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی درعین اینکه کارفرمایان کارگاه‌های بدهکار را یاری می‌دهد، شایسته است که مزایایی نیز برای کارفرمایانی که حق‌بیمه کارگاه‌شان را به موقع و به میزان واقعی پرداخت می‌کنند، درنظر بگیرد تا از این طریق سایر کارفرمایان نیز ترغیب به خوش‌حسابی شوند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: تأمین‌اجتماعی ‌باید به گونه‌ای عمل کند که ضمن تشویق و ایجاد انگیزه برای پرداخت حق‌بیمه به‌موقع و کامل در کارفرمایان، شرایط مناسب‌تری برای تداوم و ادامه فعالیت کارگاه‌ها فراهم شود.

عضو کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آگاه سازی و در جریان قرار گرفتن تمامی کارفرمایان از اجرای این طرح مورد توجه باشد تا با اطلاعات لازم به شعب مراجعه و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

سعیدی مبارکه تاکید کرد: اجرای قانون بخشودگی جرایم توسط سازمان تامین‌اجتماعی، کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می‌کند.

 


ارسال نظر

captcha