عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بخشودگی جرایم بیمه‌ای فضای مناسبی را برای رشد تولید فراهم می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب، فضای مناسبی را برای کارفرمایان به منظور افزایش تولید فراهم می‌کند.

تامین 24 / دکتر حمید گرمابی، بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب را اقدامی ارزشمند از سوی سازمان تامین اجتماعی در سال رونق تولید بیان کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: این اقدام در شرایط رکود و نوسان‌های حاکم بر اقتصاد و فضای کسب و کار، به کارفرمایان کمک می‌کند و از نگرانی آنان بابت انباشت بدهی‌های بیمه‌ای می‌کاهد.

 

وی تعامل سازمان تامین اجتماعی را با دستگاه‌های اجرایی و کارفرمایان بخش‌های خصوصی و دولتی به نفع این سازمان و کارفرمایان دانست و خواستار افزایش این تعاملات شد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب باعث ایجاد اطمینان برای ادامه فعالیت کارگاه‌ها و آینده شرکت‌ها خواهد شد.

 

دکتر گرمابی با اشاره به اینکه کارفرمایان مشکلات متعددی دارند و یکی از مهم‌ترین آنها، بدهی به سازمان تامین اجتماعی است، اظهار داشت: موضوع بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب، از موضوع‌هایی است که کارفرمایان همواره پی‌گیر آن بوده‌اند.

 

وی تاکید کرد: در شرایط فعلی که رکود اقتصادی در بازار کشور حاکم است، این روش بسیار اثرگذار است و کارفرمایان می‌توانند از عهده مخارج‌شان برآیند.

 

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای پذیرش کارفرما و دریافت حق بیمه و ارائه خدمات به بیمه شدگان باید شرایط بیش از پیش آسان شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی نهادی است که وظیفه‌اش ایجاد رضایت‌مندی و امنیت خاطر در سطح جامعه است و با این اقدام، حرکتی سازنده انجام داده است.


ارسال نظر

captcha