مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی:

تعمیم و گسترش بیمه‌های اجتماعی در جامعه از کارکردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی است

جلسه هم اندیشی کارگزاری های رسمی تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل، معاونین و روسای ادارات اداره کل استان، روسای شعب ششگانه تبریز و مسئولین کارگزاری های رسمی استان برگزار شد.

تامین 24 / جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در این نشست با بیان اینکه تعمیم و گسترش انواع بیمه های اجتماعی در جامعه از کارکردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی و اولویت اصلی اداره کل استان است، جذب بیمه شدگان توافقی در جهت تحقق این امر را حائز اهمیت دانست و اذعان داشت: کارگزاری های رسمی در این مورد نقش مؤثری ایفا می نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه بیش از 25 هزار خدمت غیرحضوری طی چهار ماهه اول سال جاری در سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی در استان ثبت شده است، توسعه خدمات غیرحضوری را گامی در جهت روانسازی امور و صرفه جویی در وقت و هزینه مخاطبین دانست و افزود: فرهنگ سازی و توسعه خدمات غیرحضوری، بایستی مورد توجه همکاران شعب تابعه و کارگزاری های رسمی قرار گیرد.

سمساری با تأکید بر رعایت دقیق قوانین و مقررات، شفافیت و صحت انجام امور را لازمه جلب رضایت و اعتماد مخاطبین دانست و تصریح کرد: رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین بایستی در همه امور سرلوحه قرار گیرد.

وی، با بیان اینکه فرصت بهره مندی از قانون بخشودگی جرائم خوش حساب لغایت 13 شهریور ماه خواهد بود، خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی و بسترسازی جهت بهره مندی حداکثری کارگاه های مدیون از مزایای این قانون، در فرصت باقیمانده، به صورت جدی مورد توجه همکاران قرار گیرد.

نریمان علیزاده، معاون امور بیمه ای اداره کل استان  آذربایجان شرقی نیز وحدت رویه و رعایت دقیق ضوابط اجرایی را مورد توجه قرار داده و اذعان داشت: حضور کارگزاری های رسمی در فعالیتهای میدانی به جهت تحقق اهداف و برنامه های مورد انتظار است.

رسول عباسی، معاون اداری و مالی اداره کل استان نیز در این نشست با تأکید بر رعایت صرفه و صلاح سازمان در ارائه خدمات، توسعه خدمات غیرحضوری و ارائه خدمات الکترونیک در جهت سهولت دسترسی و کاهش هزینه های اداری و پرسنلی دانسته و اذعان داشت برون سپاری خدمات در کنار توسعه خدمات غیرحضوری در چارچوب مقررات و اعتبارات تخصیص یافته محقق می شود.

در این جلسه اعضای حاضر پیشنهادات و نکته نظرات خود در جهت توسعه خدمات،ایجاد وحدت رویه و بهبود و اصلاح فرآیندها را ارائه کردند.

 


ارسال نظر

captcha