برای گسترش پوشش بیمه‌ای در جنوب استان کرمان بیشتر تلاش کنیم

جلسه مشترک مدیران دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان با حضور نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان شهرستان در محل فرمانداری جیرفت برگزار شد.

تامین 24 / علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان در کارگروه بررسی مصوبات مدیران عالی حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد تصریح کرد: پوشش بیمه‌ای در جنوب استان نزدیک به 20 درصد است که نسبت به نُرم کشوری و استانی پایین‌تر است و در این زمینه باید بیشتر تلاش کنیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی خاطرنشان کرد: پرداخت تعهدات کوتاه مدت و بلندمدت در شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد ماهیانه بالغ بر 10 میلیارد تومان است.

 

حسینی با اشاره به 3 هزار کارگاه فعال در این شهرستان‌ها، تعداد بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی را در این حوزه 25 هزار نفر عنوان کرد.

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان در خصوص ساختمان اداری شعبه جیرفت تاکید کرد: از تمام ظرفیت استان در راستای اقدامات لازم برای ساختمان جیرفت استفاده کرده‌ایم.

 

در ادامه این جلسه کمالی‌پور، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برنامه ریزی هر منطقه باید با توجه به فرهنگ، اقلیم و مختصات منطقه‌ای باشد.


ارسال نظر

captcha