میعاد صالحی خبر داد:

افزایش تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از دوبرابر شدن سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان از محل افزایش سود شرکت‌های تابع این صندوق از اول شهریورماه خبر داد.

تامین 24 / سیدمیعاد صالحی شب گذشته در ارتباط زنده تصویری با استودیو پخش خبر ۲۱ شبکه اول سیما با اعلام این خبر گفت: با توجه به صرفه‌جویی‌هایی که در هزینه‌های جاری صورت گرفته است از اول شهریور امسال از افزایش سود شرکت‌های تابع صندوق بازنشستگی، تجهیز منابعی صورت می‌گیرد که به افزایش سقف تعهدات بیمه‌های تکمیلی برای بازنشستگان می‌انجامد.

 

به گزارش ایلنا، او ادامه داد: تلاش شده است طرح جدید با بهبود شرایط برای بازنشستگان همراه باشد؛ مثلا در حوزه بستری فوق تخصصی و بیماری‌های صعب‌العلاج یا جراحی و پیوند کبد و کلیه و همچنین جراحی قلب و عروق از سقف تعهدات ۲۰ میلیون تومان با ۱۰۰ درصد افزایش به ۴۰ میلیون تومان افزایش خواهیم داشت.

 

صالحی گفت: در حوزه خدمات تشخیص و درمانی سرپایی مثل سی تی اسکن، سونوگرافی و ام آر آی، از ۷۵۰ هزار تومان به ۱/۵ میلیون تومان افزایش تعهدات را در نظر گرفته‌ایم؛ خدمات آزمایشگاهی از ۳۵۰ هزار تومان به ۷۰۰ هزار تومان، عمل‌های مجاز سرپایی مانند شکستگی و در رفتگی از ۴۰۰ هزار تومان به ۸۰۰ هزار تومان ارتقا خواهیم داد.

 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: در بخش رادیوگرافی هم از سقف تعهدات ۱۸۰ هزار تومانی به ۳۸۰ هزار تومان و در مبحث آمبولانس برون شهری و درون شهری هم با افزایش تعهدات دو برابری مواجه خواهیم بود.

 

او افزود: تلاش می‌کنیم از ۹۸/۶/۱ که چنین تغییراتی در سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان اعمال می‌شود، میزان آورده بیمه شوندگان بازنشسته کشور با افزایش همراه نشود.


ارسال نظر

captcha