با ابلاغ بخشنامه جدیدی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛

اجرای طرح نسیم سلامت بازنشستگان تامین اجتماعی تداوم می‌یابد

طرح نسیم سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در دو بخش ورزش‌های همگانی و المپیادهای فرهنگی ورزشی برگزار می‌شود.

تامین 24 / بخشنامه برگزاری المپیادهای فرهنگی ورزشی و اجرای فعالیت‌های مرتبط با ورزش‌های همگانی بازنشستگان و مستمری بگیران (طرح نسیم سلامت) از سوی دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر و به تمامی واحدهای اجرایی این سازمان ابلاغ شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، با توجه به اینکه ورزش در دوران بازنشستگی به ویژه در سنین سالمندی نقش بسزایی در سلامت جسمی و ذهنی انسان‌ها دارد، به همین منظور سازمان تأمین اجتماعی در راستای تحقق خط مشی‌ها و راهبردهای‌ کلان خود به لحاظ ارتقای سطح سلامت روانی و جسمی بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز، طرح نسیم سلامت را در دو بخش ورزش‌های همگانی و المپیادهای فرهنگی ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران، در دستورکار خود قرارداده است.

‏‏‏‏‏‏بر اساس این بخشنامه، تمامی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی مجاز به شرکت در المپیادهای فرهنگی ورزشی و فعالیت‌های مرتبط با ورزش همگانی خواهند بود.

‏‏المپیادهای ‌فرهنگی ورزشی و فعالیت‌های مرتبط با ورزش همگانی و شرایط شرکت‌ کنندگان برحسب شیوه‌نامه‌‌ای خواهد بود که همه ساله توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با هماهنگی حوزه‌های مربوطه تدوین می‌‌شود.


ارسال نظر

captcha