عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

بخشودگی جرایم بیمه‌ای، ایجاد آرامش در فضای اقتصادی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی با ارائه خدمات مناسب‌تر و حمایت همه جانبه از کارفرمایان به‌ویژه بخشودگی جرایم مالی آنها، آرامش را در حوزه‌های مختلف اقتصادی ایجاد می‌کند.

تامین 24 / دکتر غلامرضا کاتب اظهار داشت: بخشودگی جرایم بیمه‌ای باعث می‌شود تا برخی از کارفرمایانی که حق بیمه کارگران خود را بنا به دلایلی به موقع پرداخت نکرده‌اند، از مساعدت‌های این چنینی برای رونق تولید استفاده کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با بیان اینکه هر نوع تصمیم سازمان تامین اجتماعی که در جهت کمک به تولید باشد کاری بسیار عقلایی است، گفت: از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان توسط تامین اجتماعی به شدت استقبال می کنیم.

 

وی افزود: با چنین طرحی در واقع کارفرمایان تشویق می‌شوند که مطابق با قانون به تکالیف خود در قبال کارگران عمل کنند و سازمان تأمین اجتماعی نیز با دریافت حق بیمه می‌تواند خدمات مناسبتری را به کارگران ارائه دهد.

 

دکتر کاتب گفت: نگاه سازمان تامین اجتماعی به این مسئله بسیار ارزشمند است و در حمایت از کالای ایرانی برای واحدهای تولیدی موثر است.

 

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: اقدامات تشویقی سازمان تامین اجتماعی در خصوص کارفرمایان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.


ارسال نظر

captcha