سرنوشت سازمان تامین‌اجتماعی با رونق تولید مرتبط است

حمیدرضا قاسمی، مدیر کل تامین‌اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت بزرگداشت هفته تامین‌اجتماعی با اولیاء علی‌بیگی، عضو هیئت امنای سازمان تامین‌اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / حمیدرضا قاسمی، مدیرکل تامین‌اجتماعی استان کرمانشاه با تبریک هفته تامین‌اجتماعی افزایش تعامل بین مدیران ارشد سازمان را عامل پویایی و اقتدار مدیران در تصمیم گیری و تصمیم سازی صحیح دانست و افزود: در شرایط خاص اقتصادی قرار داریم و اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه کشور قشر ضعیف کارگر را بیش از همه تحت تاثیر خود قرار داده است و از آنجایی که همین قشر محروم بخشی از مخاطبان سازمان تامین‌اجتماعی را تشکیل می‌دهد، لذا وظیفه و مسئولیت ما نیز دو چندان شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، قاسمی افزود: باید با برنامه‌ریزی درست و تلاش برای تحقق شعار سال که با تدبیر مقام معظم رهبری (مد‌ظله العالی) سال رونق تولید نام گرفته است، به استمرار اشتغال در همه کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی کمک کنیم؛ چرا که سرنوشت سازمان با تقویت و پایداری رونق تولید در کشور گره خورده است و لازم و ملزوم یکدیگرند.

 

وی در ادامه به توسعه دولت الکترونیک در سازمان تامین‌اجتماعی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر سامانه خدمات غیرحضوری در دسترس مخاطبان سازمان تامین‌اجتماعی است و با مراجعه به سایت مذکور ضمن ثبت‌نام و اخذ گذرواژه می‌توان بیش از 45 خدمت سازمان را به صورت غیر حضوری ثبت درخواست کرده و در موعد مقرر خدمت را دریافت کرد.

 

قاسمی از افزایش تعداد خدمات غیر حضوری تا سطح 200 خدمت تا پایان سال خبر داد و گفت: شرکای اجتماعی این سازمان می‌توانند همه خدمات قابل ارایه به صورت غیر‌حضوری را با ثبت درخواست از راه دور دریافت کنند و نیازی به مراجعه حضوری به شعب نداشته باشند.

 

وی در ادامه به طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب نیز اشاره کرد و آن را یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های مدیران سازمان تامین‌اجتماعی در راستای رونق تولید و کمک به پایداری اشتغال در کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی تحت پوشش سازمان دانست و گفت: کارفرمایان عزیزی که بدهی قبل از سال 1397 دارند، می‌توانند با مراجعه به شعب تابعه در سراسر استان از مزایای طرح فوق‌الذکر حداکثر استفاده را کنند.

 

اولیاء علی‌بیگی، عضو هیئت امنای سازمان تامین‌اجتماعی ضمن تبریک هفته تامین‌اجتماعی، از سازمان تامین‌اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین صندوق بیمه‌ای کشور یاد کرد و افزود: نقش سازمان تامین‌اجتماعی در کسب آرامش روانی بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران عزیز، نقشی بی‌بدیل است. سازمان همواره با یک نگاه ویژه در کنار شرکای خود ایستاده و با تقویت رونق تولید و کمک به امر تولید از همه آسیب‌های اجتماعی ناشی از بیکاری و فقر جلوگیری کرده است و این بزرگ‌ترین کمک و همراهی به مدیران و تصمیم گیران ارشد سازمان در راه رسیدن به افق‌های دوردست و آینده ساز برای جامعه تحت پوشش خود است.


ارسال نظر

captcha