نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد:

عدالت اجتماعی و رضایت‌مندی مردم، هدف تامین‌اجتماعی است

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و عضو مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: تحقق عدالت اجتماعی و رضایت‌مندی مردم، مهم‌ترین اهداف تامین اجتماعی به شمار می‌رود و امیدواریم مدیران سازمان تامین‌اجتماعی با تلاش‌ و برنامه‌ریزی مناسب بتوانند به این اهداف، جامه عمل بپوشانند.

تامین 24 / حضرت آیت‌الله ملک حسینی در دیدار مدیرکل، مدیر درمان و کارکنان تامین‌اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از خدمات بیمه‌ای و درمانی این سازمان به مردم به ویژه کارگران و بازنشستگان گفت: تامین‌اجتماعی یکی از ابداعات زیبای بشری است و ادیان الهی نیز این ابداع را از آن جهت که در خدمت بشر و پیشرفت اوست، پذیرفته‌اند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد، افزود: اسلام نیز مانند سایر ادیان الهی معتقد به توجه دین به تمام امور زندگی انسان و امنیت و معیشت او و هموار کردن راه برای رسیدن به اهداف انسانی است و تامین‌اجتماعی به عنوان ابداع بشری این راه را پذیرفته و برای آن قانون گذاشته و چارچوب تعیین کرده است.

 

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در طول تاریخ، تامین امنیت، یکی از اهداف تشکیل حکومت‌ها و مهم‌ترین وظیفه آنها به شمار می‌رود و یکی از بهترین راه‌های تامین امنیت در بعد اجتماعی و اقتصادی جامعه، مقوله تامین‌اجتماعی است.

 

وی رابطه تامین‌اجتماعی و عدالت اجتماعی را هم مورد اشاره قرار داد و گفت: رسیدگی به امور نیازمندان و برقراری تعادل میان درآمد و زندگی اقشار جامعه، روشی است که در راستای برقراری عدالت اجتماعی و در قالب نظام تامین‌اجتماعی به کار گرفته می‌شود و هر اقدامی در این زمینه، تحقق هدف نهایی دین در دنیا را تسهیل می‌کند.

 

حضرت آیت‌الله ملک حسینی، اظهار داشت: فعالیت‌هایی مانند تامین‌اجتماعی در ناملایمات، حوادث و سختی‌ها خود را بیشتر به نمایش می‌گذارد و اثرات بیشتری دارد و شما هم باید تلاش کنید از گرفتاری‌ها و رنج‌های مردم چه در زمینه معیشتی و چه در زمینه بهداشتی و درمانی بکاهید؛ هر چند باید این را هم در نظر داشته باشیم که کمک و مدد خدای متعال در سختی‌ها بیشتر می‌شود و شما هم با این امید، به آینده نگاه کنید و انشاءالله در دستیابی به اهداف والای تامین‌اجتماعی و ارایه خدمات بهتر و بیشتر و جلب رضایت‌مندی مردم موفق و موید باشید.

 

در این دیدار، عباس نورمحمدی، مدیرکل تامین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، گزارشی از خدمات سازمان تامین‌اجتماعی را ارایه کرد و گفت: بیش از 320 هزار نفر از جمعیت استان زیر پوشش حمایت‌ها و خدمات این سازمان هستند و خدمات بیمه‌ای و درمانی متنوعی را دریافت می‌کنند.

 

وی افزود: ما تلاش می‌کنیم این خدمات با کمترین هزینه و در کمترین زمان به بیمه شدگان ارایه شود و در همین راستا روش‌هایی برای ارایه این خدمات به صورت غیرحضوری در نظر گرفته شده و یکی پس از دیگری در حال عملیاتی شدن است.

 

دکتر پیام اکبری، مدیر درمان تامین‌اجتماعی نیز گزارشی از خدمات این سازمان را در بخش درمان ارایه کرد.


ارسال نظر

captcha