بازدید نماینده اورامانات از بیمارستان تامین‌اجتماعی شهدای کرمانشاه

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان شهدا بازدید و ضمن گفت‌وگو با مردم، در جریان روند خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.

تامین 24 / نادری با ابراز رضایت و خرسندی ار نحوه خدمت رسانی به مردم و گفت‌وگو با مراجعه کننده‌ها و بیمه شدگان و تغییراتی که در این بیمارستان در اجرای طرح ارتقای هتلینگ صورت گرفته است، گفت: در طول این مدت اقدامات بسیار خوبی در حوزه درمان تامین‌اجتماعی انجام شده که قابل تقدیر است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی گفت: برای مردم و رفع مشکلات و نیازمندی‌های آنان همواره باید کوشا بود؛ زیرا خدمت‌رسانی امانتی در نزد مدیران است.

 

در ادامه این نشست، دکتر نیک‌رهی، رئیس بیمارستان شهدا گفت: انتظار ما از مسئولان و نماینده‌‌های استان، کمک به مراکز درمانی مدیریت درمان برای جذب نیروی متخصص در رشته‌های پزشکی در راستای به‌روز رسانی خدمات قابل ارائه به هم استانی‌ها است.

 

دکتر میثم حجتی پور، مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان کرمانشاه نیز با تبریک هفته تامین‌اجتماعی و با اشاره به برنامه توسعه‌ اورژانس بیمارستان شهدا، گفت: با توجه به بحث ارتقای هتلینگ، تمایل به ارائه خدمات در بحث توریسم سلامت داریم و با مساعدت مجموعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای جذب نیروهای تخصصی و همچنین افتتاح دو درمانگاه پاوه و جوانرود می‌توانیم شاهد ارتقای ارائه خدمات درمانی به نحو مطلوب باشیم.

 

وی از مجمع نمایندگان استان خواست که در همه موارد به‌خصوص بودجه سالانه، از منابع سازمان که حق‌الناس و متعلق به نسل‌های مختلف است، دفاع کنند.


ارسال نظر

captcha