نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی:

تامین‌اجتماعی مجموعه‌ای پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک در سطح کشور است

مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی هم‌زمان با هفته تامین‌اجتماعی از شعبه تامین‌اجتماعی کوچصفهان بازدید و با کارکنان دیدار کرد.

تامین 24 / به مناسبت هفته تامین‌اجتماعی و با هدف تبریک و قدردانی از تلاش‌های دست اندرکاران این مجموعه، مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی به اتفاق اعضای شورای شهر لولمان، مهندس اخینه بخشدار کوچصفهان، مدیرکل تامین‌اجتماعی گیلان و جمعی از روسای ادارت تامین‌اجتماعی شعبه کوچصفهان بازدید و با کارکنان این شعبه دیدار کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در این دیدار، تامین‌اجتماعی را از مجموعه‌های پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک و توسعه امکانات غیرحضوری برای مراجعه‌ کننده‌ها دانست و افزود: این اقدامات سبب شده است که هر روز در این سازمان شاهد تنوع بیشتری از خدماتی باشیم که نیاز مراجعه به شعب را از بین برده و سبب راحتی و تسهیل امور و کاهش ترددهای شهروندان می‌شود.

 

مهندس اخینه، بخشدار کوچصفهان نیز در این بازدید با قدردانی از خدمات انجام شده، تامین‌اجتماعی را از محدود مراکزی برشمرد که مراجعه کننده‌ها از عملکرد آن رضایت کامل دارند.

 


ارسال نظر

captcha