فرماندار شهرستان تبریز:

مدیریت علمی و تفکر استراتژیک، در تأمین‌اجتماعی حاکم است

فرماندار شهرستان تبریز، به مناسبت هفته تأمین‌اجتماعی از اداره کل تامین‌اجتماعی آذربایجان‌شرقی و شعبه پنج تبریز بازدید کرد.

تامین 24 / فرماندار شهرستان تبریز، با بیان اینکه در بازدید از شعبه 5تأمین‌اجتماعی تبریز و گفت‌وگو با مراجعه کننده‌ها، شاهد نظم و انضباط مطلوبی در واحدهای اجرایی بودیم، اذعان داشت: وضعیت موجود نشان دهنده حاکمیت مدیریت علمی و وجود سامان‌دهی، برنامه و تفکر استراتژیک در تأمین‌اجتماعی است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین‌اجتماعی، بهروز مهدوی، با اشاره به اینکه ارائه خدمات به بیش از نیمی از جمعیت استان، بیانگر گستردگی این سازمان است، گفت: هر گونه خلل در ارائه خدمات و ایفای تعهدات از جانب این سازمان، موجب بروز تنش‌ها و بحران‌های اجتماعی و اقتصادی، به‌ویژه در حوزه کارگری می‌شود؛ لذا لازم است پایداری این سازمان مورد توجه جدی بوده و در جهت تحقق و دوام این پایداری، شرکای اجتماعی سازمان، همکاری و همراهی مضاعفی داشته باشند.

 

وی نقش تأمین‌اجتماعی در جهت ثبات اجتماعی و رونق اقتصادی را بسیار حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: سازمان تأمین‌اجتماعی به واسطه کارکردهای ذاتی خود و همچنین با ایجاد هم‌افزایی در واحدهای زیرمجموعه، می‌تواند تحقق رونق تولید و اشتغال را تسهیل کند.

 

جعفر سمساری، مدیر کل تأمین‌اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارش عملکرد تأمین‌اجتماعی استان، اذعان داشت: سازمان تأمین‌اجتماعی، نهادی اجتماعی اقتصادی است که برای افراد تحت پوشش، قبل از تولد تا پس از فوت دارای خدمات تعریف شده است.


ارسال نظر

captcha