وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه الکامپ:

خدمات الکترونیک تامین‌اجتماعی تحول بزرگی در خدمات اجتماعی است

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ گفت: فعالیت‌های اجرایی سازمان تامین‌اجتماعی در قالب خدمات الکترونیک تحول بزرگی در راستای خدمات اجتماعی در کشور است.

احسان احمدی

تامین 24 / شریعتمداری اظهار داشت: نمایشگاه الکامپ از سال 1374 تا امروز روند روبه رشدی را طی کرده و به رویدادی بسیار مهم در حوزه فناوری اطلاعات نه فقط در ایران بلکه در منطقه بدل شده است.

 

وی در گفت‌وگو با خبرنگار تامین24 تصریح کرد: این نمایشگاه به لطف دانشمندان ایرانی در عرصه بین‌المللی درخشان‌تر از همیشه در مسیر رشد و تعالی کشور ادامه مسیر می‌دهد.

 

وزیر کار اعلام کرد: ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر دولت را به مردم در مسیر این نمایشگاه به‌درستی مشاهده می‌کنیم.

 

محمد شریعتمداری در بازدید از غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در نمایشگاه الکامپ افزود: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و البته سازمان تامین‌اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین ارکان این وزارتخانه قدم‌های بسیار مناسبی را در حوزه ارائه خدمات الکترونیک برداشته‌اند و البته این روند از گذشته آغاز و در حال حاضر سرعت بیشتری به خود گرفت است.

 

محمد شریعتمداری در ادامه خاطرنشان کرد: درحال حاضر بیش از 45 نوع خدمات الکترونیکی از طرف سازمان تامین اجتماعی به بیش از 42 میلیون مخاطب در سراسر کشور ارائه می‌شود و در اغلب این خدمات افراد می‌توانند بدون مراجعه حضوری امور خود را انجام دهند و البته بسیاری از این خدمات را نیز می‌توان از طریق اپلیکیشن تامین‌اجتماعی انجام داد و در مجموع، دسترسی بهتر خدمات را شاهد هستیم.

 

وی در پایان اضافه کرد: بیش از 42.6 میلیون نفر به‌صورت مستقیم با تامین‌اجتماعی در ارتباط هستند و بیش از 14 میلیون نفر بیمه پرداز این مجموعه به شمار می‌روند و کارگران و کارفرمایان نیز به نوعی در این سازمان سهیم هستند.


ارسال نظر

captcha