دیدار با اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران

هم‌زمان با هفته تأمین‌اجتماعی و در راستای تعامل با تشکل‌ها و شرکای اجتماعی نشستی صمیمانه توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی بیمه‌شدگان با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران برگزار شد.

تامین 24 / سید مجتبی موسوی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان با اعلام این خبر، گفت: تقارن هفته تأمین‌اجتماعی با دهه کرامت را به فال نیک گرفته و امیدوارم در سایه توجه ائمه اطهار بتوانیم خدمات شایسته به بیمه شدگان و مستمری بگیران عزیز ارائه دهیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، وی افزود: ارتقای سطح اطلاع رسانی و بالا بردن آگاهی مخاطبان، تقویت سه جانبه گرایی و ارتباط با شرکای اجتماعی سازمان و حضور در عرصه‌های مختلف کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی از جمله مأموریت‌های معاونت فرهنگی است.

 

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان اظهار داشت: در دیدار با رئیس و اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران، مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تلاش می‌کنیم تا موارد مطرح شده از سوی این انجمن را به صورت قانونی پی‌گیری و برطرف کنیم.

 

در این دیدار رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران نیز با اشاره به مشکلات و چالش‌های کارگران مخابرات گفت: نحوه بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور در حوزه کارگران مخابرات، تبدیل وضعیت صندوق کارکنان مخابرات از صندوق خدمات کشوری به تأمین‌اجتماعی، نظارت سازمان بر انجام تعهدات این صندوق نسبت به بیمه شدگان، حل و فصل مشکلات و نحوه بازنشستگی در شعبه 13 تامین‌اجتماعی (با توجه به اینکه کلیه امور مخابرات در این شعبه انجام می‌شود) از جمله مسایل و مشکلات مطرح شده توسط رییس هیات مدیره مخابرات است.

 

ایرج حلال خور، اظهار داشت: اعلام ریز کارکرد و میزان بدهی کارگران از طرف شعبه نیز ازجمله خواسته‌های کارگران است که امیدواریم در انجام آن تسریع شود.

 

لازم به ذکر است این نشست با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان، نماینده اداره کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران برگزار شد.


ارسال نظر

captcha